Новий пляж в ОАЕ
Жов 9, 2019
Індонезія
Жов 10, 2019

Без якої речі не можна їхати в Єгипет?

Речі першої необхідності у Єгипті виявились дві основні:

1. маска для плавання нового взірця, яка закриває все обличчя

2. водонепроникний чохол для телефону

Маска дуже крута, бо в неї великий кут обзору. Вона практично не запотіває і ви вільно можете дихати під водою, не маючи в роті жодної трубки, яка зазвичай дратувала найбільше). Так от, ви дивитись зачудовано на кольоровий світ під водою і це може тривати годинами! Вийти з води просто нереально, бо рибки навколо різні, їх багато, а якщо ще пощастить з рифом, то взагалі джекпот:)

Зазвичай в Єгипті такі маски продаються на території кожного готелю. Вартість їх 35-25$. Але якщо у вас є час і нагода  поїхати в Наама Бей на шопінг чи Old Market, то там ми торгувались до останнього -брали кілька штук і по 13-15$. Отже, не пошкодуйте і відкрийте собі підводні красоти Єгипту,  навіть якщо ви не вмієте плавати! (Де найкращі рифи в Шармі це вже окрема стаття..)

Щодо чохла на телефон, то виявилось така проста штука, яка на ринку Old Market коштува 2 долара, пригодилась у всіх водних екскурсіях. Наприклад, коли потрібно було зробити гарне фото на піщаній косі посеред моря в заповіднику Рас-Мохаммед, то всі бажаючі вистрибнули у воду і попливли на мілину. Телефон відповідно потрібно було взяти з собою. Пощастило лише трьом з цілого корабля, адже туристи не були підготовлені і не змогли зробити класні фото, а лише привезти свої враження на словах. Я люблю Єгипет лише через його підводну красу, тому поїхала підготовленою). Чохол з телефоном зручно фіксується на руку чи шию і спокійно пливе з вами. Також зручно можна спакувати туди гроші чи паспорт.

Отже, не економне на таких простих і потрібних речах! Будьте завжди підготовлені.