Сезон для Кіпру
Лис 10, 2019
Туніс. Нові кольори життя.
Лис 10, 2019

Балі – неперевершена казка

Найкращим часом для поїздки на острів вважається період з середини квітня по кінець жовтня. Саме до кінця квітня вологий сезон на Балі сходить нанівець, і сонце вступає в свої права. У цей час починають дути південно-східні вітри, і вологість повітря знижується, що забезпечує прохолоду. Прохолода в даному конкретному випадку означає не холод, а то, що навіть вдень ви не будете задихатися від нестерпної спеки, насолоджуючись свіжим вітерцем. Температура повітря в цей час становить приблизно 26-28 градусів тепла, а температура води в океані 25-28 градусів.

Опади в ці місяці на Балі практично не випадають, а якщо раз в декілька тижнів і проллється щось схоже на дощ, то це буде дуже недовго. Звичайно, високий сезон на Балі має свої підводні камені: в цей час туроператори дзвонять в усі дзвони, так як багато хто планує відпустку саме в липні-серпні, і ціни на квитки стають відчутно дорожче, ніж у вологий сезон.

Не можна не згадати, що літо на острові традиційно вважається найкращим сезоном серфінгу на Балі, адже саме влітку приходять найбільші хвилі.

З травня по червень середня температура води, як і в попередній місяць, становить близько 28 градусів. Що стосується цін на відпочинок, то в травні вони починають поступово підвищуватися разом зі збільшенням потоку туристів, але все ще залишаються низькими в порівнянні з новорічним пік сезоном.

Температура повітря вдень тримається біля позначки в 33 градуси за Цельсієм, а вночі температура знижується приблизно до 24 градусів.

НИЗЬКИЙ СЕЗОН –жовтень і до кінця березня

В низькому сезоні на Балі є свої незрівнянні плюси: Ціни на авіаквитки стрімко падають вниз.

Потік туристів знижується (безумовно, виключаючи новорічні та різдвяні канікули), а значить у вас є більше можливості повчитися серфінгу в комфортних умовах.

Через дощі острів починає активно цвісти, всі мислимі і немислимі квіти і дерева ростуть як на дріжджах, тим самим, забезпечуючи вам гарне тропічне доповнення до відпустки.

ДОЩІ

дощовий сезон на Балі – з середини грудня до середини лютого. Тропічні зливи починаються так само раптово, як і закінчуються, і йдуть, від сили, пару годин.

Приблизно з кінця листопада по середину січня океан починає віддавати накопичене за літо сміття, і картина на пляжах Кути та Джимбаран може бути обтяжливою. Але протягом дня працівники пляжів сумлінно прибирають ввірену їм територію, всіма силами намагаючись зробити вам чисто і комфортно.