Мальдіви пакетний тур. Як вдало його підібрати
Лис 7, 2019
Аланія
Лис 7, 2019

Гідроплан як вид трансферу на Мальдівах

Лише для поціновувачів прекрасного! Лазурна блакить води, пісок кольору борошна, пальми схилені над океаном…і повна тиша навколо! Лише вночі до берега припливають акулята, на деяких атолах манти, ну а черпахи, що бродять собі по дні і інколи вспливають на поверхню за ковтком повітря – взагалі чимось екзотичним на цьому фоні навіть не являються))

як переміщатись по островах на Мальдівах

Все залежить від вибору вашого острову. До деяких атолів взагалі реально добратись лише на внутрішніх авіарейсах. Я б такі атоли рекомендувала тим, хто шукає повної тиші, менше заселені острови та менш відвідувавані, адже на деякі острови навіть возять екскурсії через їх прекрасні домашні рифи. Тобто, чим далі острів в океані, тим дорожчий трансфер до нього, але відповідно менше народу захоче платити кошти за дорогий трансфер навіть у вигляді екскурсії.

Отже, при підборі комбінованого туру, ми зможемо вам розрахувати подорож із зупинкою на кількох островах, із різними локаціями, трансферами та готелями відповідно.

Найдорожчим видом транспорту вважається переліт на гідроплані. Виглядає це приблизно ось так: по прильоту в столицю ви відправляєтесь у місце збору, звідки гідроплан буде здійснювати свій зліт. Ваш багаж не має перевищувати норми і строго це контролюється(до 20кг валіза). Далі комлектується група на автобус і приблизно до 10хвилин вас везуть  до Терміналу А. Далі проходимо в лаундж, де можна перекусити і попити кави та очікуємо на гідроплан. Далі вас проведуть до вашого гідпроплану. Група не буде перевищувати 15осіб. Для VIP персон готується окремий індивідульний гідроплан.

Подорож набуває кольору з моменту злету над водою). Ви пронесетесь над лазурною блакиттю води і будете з висоти спостерігати за пейзажами, які до цього навіть не могли собі уявити!

Посадка на воду здійснюється у спеціально відведених місцях, які спеціально обладнані на кожному острові. Якщо гідроплан не може підійти близько до берега, то зупинка буде на обладнаній платформі(острівку), звідки вже човном вас зустрінуть перевезуть на сушу.