Чому варто прийти до нас?
Лип 5, 2019

І ось нарешті…

Як все розпочалось.. Ідея створення агенції народилась ще у 2011р, але була недосяжною по єдиній причині, але надзвичайно важливій – сімейні обставини). Так от, наші “обставини” вже трохи підросли і ми маємо нарешті трохи більше часу, щоб реалізувати все те, що роками накопичувалось у голові та у серці. Позаду купа семінарів, тренінгів, бізнес-курсів, вебінарів, тому мріяти вже немає часу, необхідно реалізовувати плани в життя. Так, ми не маємо такого 10ти-15річного досвіду як наші конкуренти у туристичній діяльності, але ми маємо значно більше – велике бажання працювати, творити, розвиватись, робити Вас щасливими мандрівниками з нашою допомогою). Долучайтесь і Ви не пошкодуєте!

р.s. Так, ми розуміємо, що за плечима у нас лише 20-25 країн, а інші вже відвідали понад 40-50, а хтось і до сотні, то варто розуміти, що свої подорожі ми здійснювали паралельно на руках ось з таким багажем:

і саме ці “сімейні обставини” нам не давали так часто мандрувати), але ми про це не шкодуємо!!!! Тому у нас все попереду…ми мотивовані, натхненні, і просто любимо свою справу. Ми працюємо не за зарплату, а за ідею, тому викладемось на всі 100%:) Давайте відкривати для себе нові кордони разом!

Шукаємо нові подорожі щодня і вам рекомендуємо:)