Стоун Таун
Лис 6, 2020
Нунгві
Лис 11, 2020

Джумейра

Відпочинок в Дубаї

Район Пальма Джумейра в Дубаї – це справжнє диво сучасної архітектури. Штучні острови виконані у вигляді фінікової пальми: стовбура і 16 симетрично розташованих по обидві сторони від нього гілок. Щоб захистити острів від руйнівної сили води, його оточили спеціальним хвилерізом у вигляді півмісяця.

Відвідійте

ost Chambers – величезний акваріум, в якому живуть близько 65 тисяч різних підводних мешканців, Dolphin Bay – інтерактивна зона спілкування і плавання з дельфінами, Aquaventure – величезний багатофункціональний аквапарк з численними гірками та атракціонами – все це ви знайдете на території одного з кращих готелів острова Atlantis .

Щоб відвідати всі ці місця, не обов’язково бути гостем даного готелю. Аквапарк, бухта дельфінів і акваріум – відмінне рішення як для сімейного відпочинку, так і одиночного туризму.

Пляж

Palm Jumeirah – ласий шматочок для любителів пляжного відпочинку. І не дивно. Тепла водичка найчистішого Перської затоки, яскраве сонце, комфортні лежаки і білосніжний пісок під ногами – справжній рай для любителів поплавати і позасмагати.

На острові ви знайдете кілька видів пляжів:

  • готельні пляжі;
  • закриті приватні пляжі при житлових комплексах;
  •  платні пляжні клуби;