Аджман
Лис 4, 2020
Зимова Туреччина. Ерджіес карта схилів.
Лис 6, 2020

Кендва

Туристична інфраструктура Занзібару розвивається надзвичайно швидко – разом зі зростанням популярності острова
серед туристів. Особливо це стосується пляжу Кендва, де вже є багато необхідного для комфорту і задоволення потреб
туриста. Мова не тільки про тропічі пальми, що обрамляють узбережжя, або піску, що нагадує цукрову пудру, а й
збільшується вибори готелів, бунгало, смачної їжі за прийнятними цінами, а також про зручність пересування по курорту
і всьому острову. На Занзібарі і Кендве досить звичайних і водних таксі, між селищами курсують громадські автобуси і
Dala-Dala (вантажівки з тентом і лавками), ходять пороми до материкової Танзанії.При бажанні можна орендувати
автомобіль або велосипед, а також скористатися внутрішніми авіарейсами – своєрідними «літаючими маршрутками». При цьому
потрібно розуміти, що сервіс і зручності з європейськими порівнювати не варто, курорт продвинутий за африканськими мірками.

Кендва – один з найдорожчих курортів на острові, тому тут туристам доступні навіть магазинчики, що спеціалізуються на продажу алкоголю, який встане в копієчку, що цілком виправдано для мусульманської країни. З недавніх пір Занзібар з улюбленого місця для «дикого» відпочинку почав перевтілюватися в елітний острів, здатний скласти конкуренцію Барбадосу, Мальдівам і Сейшелам, але це не заважає насолоджуватися первозданною природою цього куточка планети.

Є офіційне таксі з англомовними водіями, кондиціонерами, шашечками або написом «Private hire». Коштує таке задоволення дорого – наприклад, за дорогу від Стоун-Тауна до Кендви (близько 60 км) з вас візьмуть не менше 70 доларів.
Кожен день до пляжу причалюють рибальські човни з уловом. Купивши у рибалок рибу або морепродукти, можна попросити знайомого кухаря з ресторану приготувати особливу вечерю спеціально для вас.

ПОГОДА
Клімат Занзібару може похвалитися стійкістю, тому досить знати місяці, рекомендовані для відвідування цього острова. Слід пам’ятати про те, що Занзібар належить Південній півкулі, тобто зимові місяці там жаркіші і сухіші, ніж літні. З грудня по лютий температура повітря вдень – від +28 до + 37 ° C, з червня по жовтень – близько + 26 ° C. У квітневі, травневі та листопадові дні і ночі йдуть дощі. Вони можуть бути як незначними, так і настільки потужними, що закриваються готелі і цілі острови. Відвідування Занзібару в цей час може стати небезпечним через активність малярійних комарів. Краще приїхати сюди в вересні-жовтні, в зимові місяці, в першій половині березня або влітку.

Точний час припливів і відливів не знають навіть жителі Занзібару. Вранці вода може дістатися до розташованих на пляжах готелів, а до обіду під силою африканського сонця кілька кілометрів абсолютно сухого дна. Пляж Кендва в цьому відношенні є унікальним – тут припливи і відливи практично не відчуваються.

РОЗВАГИ

Занзібар – мрія любителів дайвінгу та снорклінга. Заради того, щоб пірнути в кристально чисті тропічні води і помилуватися глибинними мешканцями, сюди приїжджають тисячі людей. При цьому одним з кращих місць для занурення вважається риф біля пляжу Кендва. Це будинок для морських їжаків, черепах і зірок, крабів і кальмарів, риби-метелика і скатів. Найщасливіші можуть зустріти китових акул, звичайних і горбатих дельфінів, які мігрують повз острів двічі на рік. Зверніться в спеціалізований дайв-центр, щоб заручитися підтримкою досвідчених інструкторів, яким відомі бездоганні місця для дайвінгу та снорклінга, отримати необхідне оснащення і забезпечити власну безпеку. Орієнтовні ціни на два занурення – $ 100-150.