Найкращі пляжі Домінікани
Бер 20, 2021
Острів Крит
Кві 14, 2021

Коли Рамадан (Рамазан) в Туреччині у 2021році?

Туристи  часто запитують: коли Рамадан в Туреччині? Вони розуміють або вже чули особливості цього періоду … Пояснюю: За кілька днів до цієї важливої події в країні, точну дату підтверджує особлива релігійна комісія, яка спостерігає фази місяця. Дата може помінятися навіть за кілька днів до події!!!

У Рамадан віруючі постять. Заборонено їсти, пити, палити від сходу до світанку.

Рамадан це дуже важливий місяць для мусульман, а також можна сказати, що це дуже вдалий місяць і для туристів.

Цього 2021 року місяць священного посту для турецьких мусульман настане з 13 квітня по 11травня 2021року.

А от коли піст закінчується, то мусульмани святкують відразу 3-4дні Рамазан Байран – абсолютно протилежне зняття всіх обмежень посту. Тоді туристам краще сюди не їхати). Коли настане Рамадан Байрам 12-14 травня 2021 (або 1-3 травня у 2022році), то туристам варто поїхати з країни до того часу, або приїхати вже після цієї дати! Турки тисячами їдуть в готелі AI inclusive відпочивати, розважатись . У великих торгівельних центрах масово тратять кошти, у ресторанах не знайдете вільного столика, всі вуличні тераси забиті місцевими.. А якщо ви приїхати з екскурсіями по визначних місцях, то готуйтесь до кілометрових черг.

Маємо для вас поради, якщо ви в Туреччині у період Рамадану:

  • По-перше, потрібно виїхати до кінця священного місяця, тобто, до початку свята Рамазан Байрам;

  • По-друге, після виходу з літака постарайтеся не пити і не їсти до туристичного автобуса (якщо їдете пакетним туром) або до готелю (якщо їдете самостійно). Багато людей навколо постять (не п’ють і не їдять до заходу), вони голодні і відчувають спрагу. Не дратуйте людей.

  • По-третє, не паліть у людних місцях. Дотримуючи пост, курити заборонено. Не зліть людей!

Більше жодних обмежень в Рамадані не буде. А на курорті взагалі ви того періоду не відчуєте. Пам’ятки і транспорт працюють за звичним графіком. Ресторани в курортних зонах працюють як зазвичай. Тільки у великих містах деякі заклади громадського харчування можуть бути закриті днем, деякі пропонують вкорочене меню, так як відвідувачів набагато менше.

Насолоджуйтесь подорожами, але завжди ставтесь з повагою до місцевих законів країни, в яку приїхали в гості!