Автобусні тури Європою: приєднання на території ЄС
Січ 28, 2023
Хорватія.
Лют 24, 2023

Коли їхати відпочивати в Тайланд. Особливості відпочинку.

На що звернути увагу при підготовці до подорожі у Тайланд?

  • з 1 жовтня 2022 року термін безвізового перебування для громадян України які прибули до Таїланду з туристичною метою складає 45 днів. Якщо плануєте отримати візу для довшого перебування, то звертайтесь безпосередньо на сайт https://www.thaievisa.go.th/
  • подбайте про хорошу страхівку, а не найдешевшу. У Таї найчастіші випадки захворювання -отруєння, укуси комарів, падіння з байка…
  • зробіть копію паспортів, це для оренди байка, щоб віддавати власнику замість оригіналу. Та й взагалі потрібно мати завжди з собою у будь-якій країні у випадку крадіжки документів)
  • чітко визначіться, який тип відпочинку вас цікавить, адже для того потрібно підібрати правильний курорт і локацію: пляжний відпочинок, культура, історія, секс-туризм (основна особливість курорту)

для туристів є окрема туристична поліція, представники яке непогано говорять по-англійськи, і до якого краще звертатися в разі чого.

купуючи акційні путівки, перевіряйте чи не припадають дати відпочинку на сезон дощів.

НАЙКРАЩОЮ ПОГОДА ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ У ТАЙЛАНДІ БУДЕ З ЖОВТНЯ ПО БЕРЕЗЕНЬ.

З травня по вересень краще обирати іншу країну для відпочинку, щоб не застати сезон дощів, хоча у Тайланді, хоча там цілий рік тепло. Але якщо не хочете годувати комарів, яких багато  від високої вологості, чи спостерігати сіре дощове небо, застати зсуви грунту, височенні хвилі океану, будь-яку стихію, що найбільш ймовірна у літні місяці у цих краях, тоді уважно  обирайте регіон відпочинку, зважаючи  на його погодні особливості.