Басейни з підігрівом в Шармі
Січ 26, 2020
Правила ввезення квадрокоптера / дронів в Домініканську Республіку
Лют 6, 2020

Марса Алам

 

25дол. Віза. Летіти 4 години. Летять літаки SkyUp.

Чітко відрізняється  регіон від усіх інших в Єгипті.  Тут дуже спокійний відпочинок, але за межами території готелю-пустеля. Публіка- європейці, найбільше німці.

В Хургаді відстань від аеропорту далеко до 100км. Тут відстані коротші до 8км до пергошо готелю.

Тут найгарніші коралові рифи.  Якщо аналізувати рейтинг коралових рифів по Єгипту  вцілому, то можна регіони поставити у наступній послідовності:

  1. Марса Алам
  2. Дахаб
  3. Шарм ель шейх

Тут вода завжди тепліша і риф росте цілий рік, на відміну від Хургади, а температура на 2 завжди більша і повітря і моря, оскільки південніше від Хургади. Часто помічались дельфіни. Лише тут можна помітити дюгонь- морська корова.

Це не курорт, це пустеля.  Це регіон з пляжем  в 300км, за межами якого немає нічого, тому готелі дуже комплектовані. Анімація відпрацьовується на 200%.

По готелях рекомендуємо:

Штайтенбергер –це бренд якості! Тут немає діток. В шикарній бухті зліва, а зправа три інших хороших готелі одного власника, по території яких можна гуляти.

MADINAT CORAYA  (Jas Maraya….Jaz Saraya…5*)в національному стилі.  Їхати до нього 4км. Має три 5* і одну4* на другій лінії. Тут найтихіша атмосфера на фоні інших п’ятірок, але сміло можна їхати сюди заможному туристу. Її можна бронювати спокійно, бо всі готелі мають один вхід в море, пляж з фудкортом. Вхід в море по центру буде пісок, решта корали.

 

Екскурсій небагато, але вражаючі:

Отрів Хамата – пісчаний острів схожий на Мальдіви по кольору піску. Тут є черепахи, рифи, дельфіни

Долина Ваді ель Гемал (Wadi El Gemal) долина, де багато верблюдів.