Який курорт в Мексиці обрати для відпочинку? Це залежить від того, яке узбережжя ваш більше цікавить: Тихого океану чи Карибського моря?

На заході Мексика омивається водами Тихого океану, Карибським морем і Каліфорнійським затокою, а на сході водами Мексиканської затоки. Детальна карта Мексики дозволить знайти дорогу до найпопулярніших пам’яток в країні. Карта країни відкриє Мексику не тільки як батьківщину кактусів, гірських хребтів і великого плоскогір’я, а й багатокілометрову територію з красивими піщаними пляжами.

карта тут:  https://goo.gl/maps/cLiJSBqVUE2dtYxR7

Мехіка -столиця. Тут багато памяток архітектури

Північний регіон Мексики дуже цікавий і різноманітний по ландшафту. Це один з районів, в якому бувають зимові снігопади. Перлиною цієї частини країни є Мідний каньйон, який вважається найкрасивішим і цікавим місцем у країні. Регіон включає в себе такі штати, як Дуранго, Коауїла, Нуево Леон, Сан Луіс Потосі.

Серед південних районів Мексики варто виділити Південно-Тихоокеанський. Він відомий своїми розкішними курортами, а також величними спорудами. Найвідомішими пляжними курортами південної Мексики є Акапулько, Уатулько, Пуерто-Ескондо, Істапа і Сіуатанехо.

Карта Мексики

Розваги і визначні пам’ятки в Мексиці.

Незабутньою буде поїздка в столицю – Мехіко, місто, який за кількістю історичних пам’яток цілком може позмагатися з Римом.  Під час відпочинку в Мексиці обов’язково варто відвідати Національний палац, площа Конституції, Кафедральний собор, Церква Святого Причастя, будинок-музей Фріди Кало, музей Темпл Майор і Площа Трьох культур.

Не менш цікаві поїздки до стародавніх поселень: піраміди майя в Теотиуакане, Чичен-Іца і інших місцях. Такі поїздки займуть цілий день, але отримані враження того варті. До того ж в Мексиці велика кількість національних парків і заповідників, які можна відвідувати разом з дітьми.

Що скільки коштує.

Поплавати з дельфінами коштує від 160 $ ​​(45 хвилин). Риболовля – від 150 $. Екскурсія в Чичен-Іцу – від 80 $ на людину. Вхідні квитки до пам’яток – близько 4-5 $.		

Найбільш відвідуваний курорт Карибського узбережжя в Мексиці – це Канкун.  Він розташований на довгій і вузькій піщаній косі. Одна частина берегової лінії виходить на затоку, де вода завжди спокійна. Друга частина – з сильними хвилями, тут люблять відпочивати серфери і молодь. Тут чудові готелі і розвинена інфраструктура, також з Канкуна зручно відвідувати археологічні пам’ятки (наприклад, піраміди в Тулум і руїни міста Коба).

Рів’єра-Майя – це 140-кілометрова туристична зона з широкими пляжами південніше Канкуна. Серед відпочиваючих в Мексиці найбільшої популярності набув молодий курорт Плая-дель-Кармен, що виріс на місці рибальських сіл. Тут просторі небагатолюдні пляжі, створені всі умови для снорклинга і дайвінгу. Поруч – національні парки Шель-Ха і Шкарет.

Серед любителів дайвінгу та риболовлі дуже популярний острів Косумель: тут величезний кораловий риф, розкішні готелі і дайв-клуби. Велика частина острова зайнята джунглями.

Allegro Cozumel, 5*
Cozumel Palace, 5*
Occidental Cozumel, 5*
Secrets Aura Cozumel (Adults Only), 5*

На Тихоокеанському узбережжі розташований найжвавіший курорт країни – Акапулько. У минулому столітті це був улюблений курорт американських мільйонерів, і до сих пір багато туристів, які приїжджають до Мексики, вважають за краще відпочивати там. Місто славиться жарким кліматом і активним нічним життям. Тут кращі казино, дискотеки, ресторани і бари.

Лос-Кабос – це елітний курорт. Основний контингент відпочиваючих – багаті американці. Тут найдорожчі готелі, а рівень цін вище, ніж в Акапулько. Спортсмени і любителі SPA воліють відпочивати в Пуерто-Вальярта.

Якщо хочеться спокійного пляжного відпочинку в Мексиці, зверніть увагу на курорти Пунта-де-Міта, Коста-Алегре, Уатулько і Пуерто-Ескондідо на узбережжі Тихого океану.

Стародавнє місто і піраміди Чичен-Іца розташований на півострові Юкатан, в 205 км від відомого курорту Канкун і в 120 км від Меріди. Чичен-Іца - одна з найпопулярніших і найбільш відвідуваних визначних пам'яток на півострові Юкатан. Майже всі туристи, які приїхали на відпочинок до Мексики, в Канкун, вважають своїм обов'язком відвідати археологічний комплекс Чичен-Іца, тому людей тут завжди багато. Бажано приїжджати до відкриття, тоді є шанс прогулятися по комплексу на самоті

Режим роботи і вартість відвідування археологічного комплексу Чичен-Іца

Комплекс Чичен-Іца відкритий для відвідування з 8:00 до 17:00. Вечірнє світлове уявлення проходить в 19:00 в зимовий період і о 20:00 влітку.
Вартість квитків в Чичен-Іца: квиток в Чичен-Іца складається з двох частин – квиток за 125 песо і квиток за 57 песо, разом вхід коштує 182 песо (14,5 доларів). Це найдорожчі піраміди