Північний ГОА
Лис 28, 2020
Рекомендовані готелі Танзанії
Гру 14, 2020

Пляжі Танзанії

  • лютий – найспекотніший і сухий місяць;
  • серпень – холодний місяць (мова йде про температуру повітря +26 градусів);
  • листопад – найбільш дощовий місяць;
  • друга половина зими, літо і початок осені – найкращі місяці для відпочинку на Занзібарі в Танзанії.
  • У Кізімказі пляж більше безлюдний, ніж інші. Насправді туристи приїхали сюди з інших сіл в пошуках дельфіні. У відлив прибережні скелі оголюються, утворюючи гроти, ідеальне місце для проведення екзотичних фотосесій. На відміну від розташованих на звороті острова Кендви і Нунгві, в Кізімказі можна спостерігати відлив, проте він не такий сильний, як на пляжах на східному узбережжі. Але водорості і морські їжаки під час відливу, тут у великій кількості.
vistas-desde-la-playa
  • Джамбіані пляж знаходиться на східному узбережжі острова Занзібар на південній його частині. Кожен день океан йде на кілометри півтора під час відливів, це напевно найбільший мінус цього пляжу. Щоденні відливи і припливи викидають багато водоростей на пляж, але не всі готелі підходять до розчищення пляжу якісно і своєчасно. Пісок, дрібний білий, без каменів.
  • Як і весь острів, пляж Паже омивається теплими водами Індійського океану. Вода тут яскраво смарагдового кольору. Відливи і припливи такі ж як на Джамбіані. Вода йде кілометра на півтора, тому туристам тут моря не вистачатиме.   Широкий, довгий, піщаний пляж. Пісок дрібний як борошно, приємний на дотик. Пляж на відміну від сусіднього Джамбіані чистий без водоростей і морської капусти на всій його довжині. Особливість цього пляжу від інших, вкрай мало ресторанів з wi-fi, а на всіх інших пляжах острова близько 70-80% всіх ресторанів мають безкоштовний wi-fi.
chvaka
  • Матемве. Океан щодня йде майже на 2 кілометри. Для місцевих це добре, вони виходять на мілину з палицями і ловлять восьминогів, яких можна купити потім на березі. Але для мандрівників, немає можливості купатися. Ще один мінус океану тут: величезна кількість зелених водоростей і ще більшу кількість морських їжаків. Так, на цьому пляжі є чисті зони для купання, вони здалеку видно своїм білим пісочком, але їх небагато і далеко не біля кожного готелю. Пісок на цьому пляжі дрібний як борошно. З одного боку, він дуже приємний на дотик і лежати на ньому одне задоволення, з іншого – ноги в ньому грузнуть, і, щоб ходити по ньому, потрібно докладати додаткові зусилля.
the-beachfront-of-zanzibar