Шопінг в Болгарії на Сонячному березі
Сер 20, 2022
Акція «72 години» на круїзи від MSC Cruises
Вер 28, 2022

протоколи MSC круїзів по Середземному морю

Круїзи у Середземному морі (літо-осінь 2022)

Крім вимог протоколу MSC Cruises, наведених нижче, просимо ознайомитися з  правилами в’їзду та виїзду з країни, де починається круїз.
Вимоги для громадян України, Казахстану, Білорусі, Молдови, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Узбекистану, Таджикистану, Киргизстану, Туркменії, Ізраїлю та країн ЄС (Та власників Посвідок на проживання)
Посадка буде дозволена за наявності всіх наведених нижче документів:
Підтвердження повної вакцинації схваленої вакциною для цього регіону*, а саме не менше двох доз двокомпонентної вакцини (додаткових вимог до термінів проходження вакцинації немає). Правило поширюється усім пасажирів від 18 років і старше.
АБО підтвердження перенесеного та вилікуваного захворювання COVID-19 протягом попередніх круїзу 6 місяців.
Вимоги до документів:
1. Сертифікат про вакцинацію (у паперовому форматі) має бути наданий у круїзному терміналі перед посадкою. Сертифікат повинен бути англійською, італійською, німецькою, французькою або іспанською мовами.
Підтверджуючий документ перенесеного та вилікуваного захворювання COVID-19 (у паперовому форматі) повинен верифікуватися QR-кодом та бути англійською мовою (цифровий європейський сертифікат, або ДІЯ/Україна тощо).
2. Негативний результат тесту ПЛР або тесту на антиген, зробленого не раніше 48 годин до відправлення круїзу. Правило поширюється усім пасажирів від 2 років і старше.
Оригінал тесту (у паперовому форматі) має бути наданий у круїзному терміналі перед посадкою. Сертифікат повинен бути англійською, італійською, німецькою, французькою або іспанською мовами та містити: персональні дані гостя (перевірені разом з іншими проїзними документами), дату проведення тесту, ідентифікаційні/контактні дані центру, який проводив аналіз, використану методику та негативний результат тесту.