Індонезія
Жов 10, 2019
Лис 3, 2019

Реально повернутись з Парижу без сувеніру? Ні!

Навіть якщо ви відноситесь до тих, хто не купує у країні відвідування магнітики на холодильник чи різні дрібні сувеніри, навіть якщо у вас не залишилось грошей, то місцеві жителі всеодно зуміють вам впарити хоч одну Ейфелеву вежу). Темношкірі французи будуть повсюди: у них гори цих Ейфелевих веж і ви не пройдете мимо.. з одного боку це і плюс, бо на 5 доларів мені втулили 12 брєлків і я мала кому їх роздавати))..

Якщо ви поїдете з екскурсією у Версаль, то притримайте останні 5 $ і не поспішайте на дрібний шопінг у сувенірних лавках на території музею, хоча вас буде підганяти гід і стимулювати щось придбати. Бо після повернення до свого автобусу,  вас буде чекати купа продавців дрібного мотлоху і без покупки ви не залишитесь 100% та ціна буде дуже приємлема.Тому сміло насолоджуйтесь екскурсією і не переплачуйте за дрібні сувеніри, вони самі до вас прийдуть)

Щодо просто шопінгу, то найкраще проїхатись в метро або пішки в напрямку від центру до вулиці з популярним кабере в Парижі-Мулен Руж (82 Boulevard de Clichy, 75018 Paris, Франція, https://maps.app.goo.gl/BKKJc7vxMjekTkjFA) так от по дорозі не минайте невеличкі магазини з одягом – там страшенні розпродажі..