Казковий Вроцлав
Сер 12, 2019
Норми багажу на лоукостах
Вер 20, 2019

Тепер Індія доступніша на 100$!

Гарна новина для туристів, що збираються відвідати Індію.

У серпні 2019 року міністр з туризму і культури Індії висловив намір знизити вартість електронної туристичної візи. Пізніше міністерство туризму Індії повідомило про введення нових тарифів на оформлення електронних віз.

Ще нещодавно за оформлення візи в Індію українцям доводилося платити $100, а тепер електронна туристична віза в Індію на термін до 30 днів коштує від $10 до $25 в залежності від сезону! Це говорить про те, що курорти Індії будуть трохи доступнішими для бажаючих.

За інформацією, окрім короткотермінової туристичної візи є можливість оформити електронну візу (eVisa) на рік і навіть на 5 років!

  • Електронна віза в Індію на 30 днів у високий сезон з липня до березня – $25
  • Електронна віза в Індію на 30 днів у низький сезон з квітня до червня – $10
  • Річна віза в Індію – $40
  • Віза в Індію на 5 років – $80

Складено також перелік міжнародних аеропортів, через які можуть їхати особи, що отримали електронну. Отже, їх лише 28, а саме:

Delhi, Mumbai, Chennai, Kolkata, Thiruvananthapuram, Bengaluru, Hyderabad, Cochin, Goa, Ahmedabad, Amritsar, Gaya, Jaipur, Lucknow, Trichy, Varanasi, Calicut, Mangalore, Pune, Nagpur, Coimbatore, Bagdogra, Guwahati, Chandigarh, Visakhapatnam, Madurai, Bhubaneswar та Blair.

Тому звірте свої квиточки, чи ваш приліт/виліт випадає на одну з цих локацій.

Якщо ви купили круїз по океану із можливістю зайти в порт Індії, то вам вже не так шrода буде потратити 25 доларів замість колишньої сотні). Адже раніше, туристи маючи транзитний проїзд біля берегів Індії, могли просто не дозволити собі вийти на берег через лишню доплату за дорогезну візу заради ознайомлення хоча б з найближчими локаціями неподалік берега чи порта.

Пам”ятаємо: eVisa дає можливість потрапити в Індію туристам через порти міст Mumbai, Cochin, Mormugao, Chennai та New Mangalore.

Для виготовлення візи потрібно 4-5 днів, врахуйте це до початку вашої подорожі!

(Також пощастило і нам: все відкладали на потім і от –потім настало, нам на 200$ стало дешевше, однозначно потрачу на сувеніри)