Обов’язковий туристичний податок в ОАЕ
Гру 29, 2019
Нічні клуби Єгипту (Шарм ель Шейх)
Січ 25, 2020

Який регіон Шрі-ланки обрати? Де можливо купатись в океані.

Якщо ви плануєте провести свою відпустку біля океану, то варто врахувати основний фактор, який не зіпсує вам враження – це  вибір правильного саме для вас регіону в Шрі Ланці..Турист часто помиляється з думкою про океан,  а потім говорить наскільки йому не сподобалос у порівнянні з морем. Це може бути великою помилкою не лише з боку туриста, який отримав інформацію недокінця, а можливо турагента, який недостатньо опитав туриста при продажі туру і запропонував йому відпочинок не по його образу. Зазвичай, такі туристи залишаються незадоволені і мають невірні враження про країну вцілому. Наша мета такого не допускати..

Так от, спочатку варто визначити , яка берегова лінія буде в обраній вами місцевості, щоб раптом не зіпсувати свою відпустку.  Якщо берегова лінія пряма та довга, простяглась на південь чи північ без жодних лагун, заплавів,  чи виступів, то гарантовано хвилі в океані у тій місцевості будуть теж прямими і довгими, яких ніщо не розсікає, не заваджає їм і їхній силі. Відповідно, хвилі будуть настільки великі у відкритому океані, що навіть ввійти в океан по коліна буде страшно чи не зручно, а плавати ви не зможете впринціпі, оскільки сила хвилі вас просто накриє чи віднесе з величезною швидкістю. І звісно оглянути чи не буде камянистих виступів біля берега, бо тоді ще можна і поранитись.

(фото півночі)

На Шріланці нам сподобалась Унаватуна. На карті вона виглядає невеликою впадиною, майже бухтою, що дійсно рятує цю місцевіть від великої хвилі. Тут хвиля зачіпається за виступ на північній її стороні і до півдня вона накочується вже коротшою, відповідно з меншою довжиною і силою. Туристи, що відпочивають в Унаватуні, сміло купаются, мають затишне море, спокійний пологий вхід у воду, що створює додатковий комфорт у цьому регіоні.

Рівна протилежність як на мене, це регіон Хікадуви наприклад. Тут краще відпочивати туристам, які полюбляють насолоджуватись видами океану, його силою та величчю. У цьому регіоні, якщо не сезон, то у воду ввійти проблематично. Щоправда спостерігати за величчю океану, лежачи біля панорамного басейну, це теж прекрасно:). Готелі Хікадуви наприклад, більш високого рівня та класу, мають басейни, щоб запропонувати туристам альтернативу купання.

Тому, для тих туристів, хто все ж таки планує поніжитись теплим океаном, зверніть увагу на Унаватуну. Там трохи бюджетніший відпочинок, але є достатньо висококласні готелі навіть не на 1й лінії, а вище на схилах, звідки ви зможете оцінити красу океану.