Ремонтні роботи оздоровчого центру в готелі DELTA SHARM RESORT SHARM EL SHEIKH
Гру 29, 2019
Обов’язковий туристичний податок в ОАЕ
Гру 29, 2019

Заборона ввезення електронних сигарет в Таїланд!Відповідно до Таїланду законодавством ввезення, використання, зберігання і носіння на території Таїланду електронних сигарет і їх аналогів заборонені.

Порушення тягне покарання у вигляді штрафу в розмірі 1 млн. Батів і / або тюремного ув'язнення на термін до 10 років.

У зв'язку з цим, Посольство України в Таїланді рекомендує утриматися від ввезення в Таїланд електронних сигарет, а також їх використання, зберігання та носіння. 
З 11 жовтня 2017 р заборонена експлуатація радіокерованих літальних апаратів (дронів) без відповідної реєстрації. Власники зазначених апаратів зобов'язані в 90-денний термін поставити їх на спеціальний облік, для чого буде потрібно копія посвідчення особи і фотографії дронів. Зробити це можна в центральному офісі НКТТ, її регіональних представництвах, Управлінні цивільної авіації Королівства, а також в поліцейських ділянках на всій території країни.
З січня 2018 р експлуатація незареєстрованих літальних апаратів буде кваліфікуватися як порушення Закону «Про радіозв'язку» з максимальною відповідальністю у вигляді штрафу в розмірі до 100 тис. Батів і / або позбавлення волі на строк до 5 років.

Для ввезення дронів в Таїланд також належить отримати відповідний дозвіл НКТТ.