Безкоштовний транспорт в Іспанії до кінця 2022р.
Жов 19, 2022
Що заборонено брати на лайнер в круїзну подорож
Лис 14, 2022

Що скуштувати з їжі в Барселоні

В Каталонії надзвичайно смачна кухня. Опинившись одного разу в Барселоні, варто спробувати багато чого локального.. Ділюсь тим, що мені сподобалось :

Солодке:

чуроси смажені в арахісовому маслі

Крема каталана (типу крем брюле)

Новорічні Турон Vicents – можна куштувати безкоштовно, якщо вже є в продажі

 

Як відомо, у Барселоні гарний вибір морепродуктів. Щоб спробувати їх вишуканий смак, варто відвідати ресторани середземноморської кухні. Якщо хочете зекономити, то поділюсь двома крутими азіатськими локаціями, де недорого і смачно знайдете все, що душа бажає…

З рекомендованих ресторанів:

El camino – середземна та іспанська кухня тут (Адреса: C/ de Roger de Llúria, 24, 08010 Barcelona)

 WOK DAO ресторан – азійський олінклюзив, все за 22евро (на 2021р). Працює з 12-16 і з 20-24

La paradetta – ресторан морської кухні, тут. Працює 13-16год, 20-23год. Тут вдень алкоголь по 2.50, а тапас безкоштовно.

 азіатський буфет “Kaitensushi He” – “їж скільки можеш”за 12евро . Тут цікава система подачі їжі, краще спробувати, ніж описувати… (адреса: Pau Claris 72, Metro “Urquinaona”). Працює з 12-17 і з 19-24

 

Обід  зазвичай з 13-16, а вечеря з 21 для ресторанів,  решта часу  ви можете харчуватись лише у тапас-барах (різноманітні перекуси)

По четвергах – рис блюдо тижня

В 19год варто йти на ринок Бакарія, там знижки на соки та фрукти під вечір. Ринок недешевий, бо туристичний надто, але дуже колоритний, має гарний вибір від фруктів до морепродуктів. Ну і головне, що шукати ринок далеко не треба, бо знаходиться у центрі міста.