Барселона. Як добратись з аеропорту в центр Барселони.
Жов 19, 2022
Що скуштувати з їжі в Барселоні
Жов 20, 2022

Безкоштовний транспорт в Іспанії до кінця 2022р.

з 15 вересня 2022р і до кінця 2022р. уряд Іспанії запроваджує ряд пільг щодо пересування транспортом як місцевого населення так і туристів..

Оголошена наприкінці червня 50-відсоткова державна субсидія на багаторазові проїзні квитки Renfe тепер складатиме 100%, іншими словами – абонементи на проїзд будуть безкоштовними.

Можливість отримати безкоштовні абонементи буде діяти на квитки від 10 поїздок у кількох мережах приміських поїздів. Разові поїздки і поїздки на далекі відстані залишаться платними.

Пільга не буде діяти на міський транспорт, але ще раніше вартість проїзду в містах Іспанії була знижена на 30%.

Які саме поїздки будуть безкоштовними?

Безоплатний проїзд буде діяти на поїздах, які обслуговує RenfeCercanías, Rodalies та Media Distancia.

Безплатний проїзд буде застосовуватись до шести типів квитків на середні відстані та 10 разові залізничної перепустки Cercanías та Rodalies, термін дії яких 30 днів.

Шість ваучерів на обслуговування Media Distancia, які стануть безкоштовними:

  • Regional 10 Voucher
  • Simple 10 Card
  • Free 10 Card
  • Regional Monthly Pass
  • Simple 40 Monthly Card
  • Free 40 Monthly Card

Media Distancia – це регіональні поїзди, які пов’язують різні міста та селища з їхніми регіональними столицями. Ці з’єднання охоплюють залізничні відрізки менше 300 кілометрів.

Пропозиція не поширюється на квитки в один кінець, а також виключені кілька інших транспортних ваучерів, таких як Madrid’s multi-use pass (який дозволяє пасажирам подорожувати автобусами Metro, Cercanías та EMT) та AVE vouchers Іспанії для швидкісних потягів.