Акція «72 години» на круїзи від MSC Cruises
Вер 28, 2022
Безкоштовний транспорт в Іспанії до кінця 2022р.
Жов 19, 2022

Барселона. Як добратись з аеропорту в центр Барселони.

Як добратись з аеропорту Барселони до центру

Таксі (до центру 30евро), автобус Aerobus кожні 10хв (квитки 5.90эвро краще купити онлайн заздалегідь), або найдешевше поїзд(2.40евро).

Ділюсь досвідом, лайфхаками і просто корисними посиланнями, які допомогли у Барселоні. Тож найкраще про транспорт Барселони описано на цьому сайті:

https://www.barcelona-tourist-guide.com/ru/aeroport/transport-v-aeroportu-barselona.html

Для тих, хто вміє і любить купувати квиточки онлайн, то стане у нагоді такий сайт: (уточню, ми ним не скористались, а вирішували питання відразу на місці, тож моменти, які треба врахувати буде описано нижче):

https://train.trenes.com/?utm_source=Barcelonatm.ru&utm_medium=link&utm_campaign=afiliados

Отже, ми обрали поїзд. Поїзд Renfe кожні 30хв відправляється в центр з перону у терміналі 2 на території аеропорту. У поїзда буде кілька зупинок, де можна буде пересісти на метро при потребі. Їхати 25хвилин. Важливо зазначити, що літаки прилітають до терміналу Т1, а ми безкоштовним шатлом зеленого відтінку добираємось до терміналу Т2.

Щодо аеробасу:   На зворотньому шляху до аеропорту з центру  важливо пам*ятати, що автобус А2 довезе вас до терміналу Т2, а тепер нам потрібно буде автобус А1, щоб опинитись в терміналі Т1!!

Якщо обираємо громадський транспорт, то автобус рейсовий, який робить багато зупинок №46(до 23.30) або нічний автобус №17 . Вартість більше 2евро. Варто купити карту Casual- T( Barselona card) і мати 10проїздів на транспорті

BARSELONA CARD купити можна лише в метро. Термінал приймає купюри 5,10,20евро , тож подбайте про це заздалегідь. В аеропорту немає терміналу для покупки цієї картки!

 

Як добратись з центру Барселони до аеропорту

Важливо враховувати локацію вашого проживання у Барселоні, адже від того залежить час добирання в аеропорт від 40 хвилин до 1.2год.

Найзручніше проживати в центрі міста, поблизу головної вулиці La Rambla. Вона має ідеальне сполучення і всі види транспорту, пішу доспутність до багатьох пам’яток архітектури та навіть набережної. Однозначно найбільше скупчення туристів тут.

Перед поїздкою додому ми обрали житло поблизу Французького вокзалу, з якого зручно було добиратися до аеропорту.

З Французького вокзалу можна добратися прямо до аэропорту Barcelona – El Prat всього за €3,80 та 19 хв у дорозі

Адреса вокзалу: Avinguda del Marquès de l’Argentera, 6.

Ділюсь корисним посиланням: добратись до вокзалу можна метро линії L4 до станції Esta

ció de França, а також на автобусах № 39 и 51.

Отже, озброєні інформацією з нашого досвіду, вам гарантовано буде легше зорієнтуватись у Барселоні. Користуйтесь на здоров’я!