Осінні дитячі канікули в Туреччині
Жов 20, 2020
Шарджа
Жов 31, 2020

Дубай

Бухта Дубай Крик ділить місто на дві частини: Дейру на півночі і Бар Дубай на півдні. Найрозкішніші готелі знаходяться в районі Джумейра, візитна картка якого знаменитий «Парус» – елегантна і по-арабськи розкішний готель Burj Al Arab. Готелі Джумейри – це місця відпочинку заможних людей, готових до чималих витрат. Для любителів активного відпочинку в Дубаї побудований критий гірськолижний курорт Ski Dubai з підйомниками, снігом і спусками різної складності. Окремої згадки заслуговує шопінг в цьому місті. Найвигідніше приїжджати сюди за покупками під час зимового і літнього фестивалів, коли знижки практично на всі товари становлять понад 40%.

Дубай знаходиться на березі Перської затоки. Завдяки великій кількості штучних островів, море тут залишається відносно спокійним навіть при сильному вітрі. Температура води найкраще підходить для купання з початку вересня до кінця жовтня, коли вона становить 23-25 ​​° C. У літні місяці вода може прогріватися до + 30-33 ° C. Пляжі з чистим дрібним піском приваблюють туристів по всій берегової лінії.

Велика кількість медуз, в тому числі, досить небезпечних для людини, в тутешніх водах буває в самий розпал сезону – в квітні-травні і вересні-жовтні.

У Дубаї розмах можливостей для шопінгу неймовірно великий. У січні тут проводиться торговий фестиваль Dubai Shopping Festival, а влітку – Dubai Summer Surprises. Також в Дубаї безліч торгових центрів – гігантських, як Dubai Mall (найбільший в країні і в світі) і Mall of the Emirates, і поменше, як Dubai Marine Moll, Wafi City Mall, Abraj та ін. Вони приваблюють покупців різноманітністю магазинів одягу провідних світових брендів, ексклюзивної дизайнерського взуття та якісних хутряних виробів.