Платна реєстрація SkyUp в аеропорту з 01.10.20р.
Вер 14, 2020
Дубай
Жов 31, 2020

Осінні дитячі канікули в Туреччині

Наразі так склалась ситуація з КОВІДОм, що все на світі змінилось…Тепер змішані відчуття і в людей: зачинитись вдома від світу і перечекати той час, коли вільно можна вийти на вулицю без маски та жах хвороби відступить, чи просто уважніше віднестись до безпеки, вживати всі рекомендації та дотримуватись усі норм, АЛЕ жити нормальним життям як і до того? Людство розділилось на дві частини з цими думками.

Але, коли терпіння вривається, ти розумієш, що хвороба у цілому світі, і тут вже варто зважати на статистику, що є справді країни, де кількість захворілих навіть менша, ніж в Україні в рази, то може варто втекти туди хоч на оздоровлення??? одним словом, не про те тема…Скептики засуджують польоти літаками, рух потягом, транспортом і т.д. Але є також здоровий глузд: апріорі хвора людина не захоче подорожувати і не буде наражати на небезпеку себе та інших людей, відповідно за кордон літають лише здорові або впевнені в своєму здоров’ї люди (за статистикою страхових компаній, доречі)! Тому і наша сім’я вирішила втекти від хвороби поближче до моря та до локації здорових людей))).
Отже, одна з гарних ідей провести дитячі канікули в Туреччині. На власному досвіді можемо стверджувати, що температура повітря та водички у жовтні місяці трималась позначки вище +26! Чисте морське повітря, свіжість гір, евкаліптові та хвойні ліси навколо – це те, що ми отримали в Кемері…

Туреччина приваблює цінами аж до середини листопада. Температура трохи знизиться, але вода у прогрітому морі не буде нижчою позначки +23. Єдине, можуть засмутити прохолодні ночі до +15, а також ранкові морські купання можуть бути не такими комфортними..Значна кількість старших людей та сімей з малесенькими дітками сміло бронюють оксамитовий сезон.
Ми кілька разів були у Туреччині і найпізніше 10вересня, щоправда вода була +30. Звісно, хто любить таку температуру, то листопад я рекомендувати не буду). Але які круті фотки ми зробили на екскурсійних об’єктах, де було зовсім мало народу, це просто супер!