Коломбо
Бер 9, 2021
Туніс. Пляжі
Бер 12, 2021

Галле

Форт Гале

Місто Галле на Шрі-Ланці розділене на стару і нову частину. Кордон позначений трьома потужними бастіонами над крикетним стадіоном. Тут ви знайдете безліч старовинних будівель, виконаних в європейському стилі. До популярних пам’яток Галле відноситься Форт Галле, зведений голландцями з граніту в кінці XVII століття.

Древній форт майже не змінився з колоніальних часів, тому стару частину міста слід обов’язково відвідати для відчуття тієї атмосфери. Над воротами ви побачите символ Османської імперії – камінь із зображенням півня. За легендою, португальські мореплавці, що заблукали, тільки завдяки його крику виплили до безіменної гавані, в честь чого і було названо місто.

Древній форт Галле
Форт входить в список спадщини ЮНЕСКО. Особливо цікавими вважаються архітектурні конструкції форту. Тяжкість даху підтримується тільки стінами, без використання внутрішніх опор. Усередині форту можна гуляти цілий день. На його території знаходиться популярний Новий Східний Готель. Це найстаріший готель в країні, і побудований він був в кінці 17 століття для губернатора. Тут і зараз вважають за краще відпочивати високопоставлені чиновники і заможні люди.

Маяк форту Галле
Порт Галле на Шрі Ланці досі приймає рибальські та вантажні судна, а також приватні яхти. Самою помітною частиною форту є маяк, по ввечері він висвітлює шлях дальнім кораблям. Гавань має свою унікальну і неповторну атмосферу, яку так люблять туристи. Фото Галле на Шрі Ланці відображають, що милуватися там можна не тільки історичними будівлями, а й красивим Індійським океаном і неповторними заходами.

греція відпочинок, греція острови, греція ціна

Крикетне поле

Популярним видом спорту тут є крикет, і тутешня національна команда виграла чимало призів. Крикетне поле вважається бездоганним для цієї гри і розташовується серед найдавніших і найцінніших пам’яток поруч з Фортом Галле, що робить його ще більш унікальним.