Сігірія
Бер 8, 2021
Галле
Бер 10, 2021

Коломбо

Коломбо – культурна столиця Шрі-Ланки і найбільше промислове місто. Багато будинків в Коломбо, які поряд із зразками буддійської і індуїстської культури стали визначними пам’ятками міста

Погода

изображение_viber_2021-03-08_14-28-58

Головна мечеть

На острові є інші мечеті, старіші, але головна мечеть Шрі-Ланки – найцікавіше архітектурна будова Коломбо, всі туристи прагнуть потрапити саме сюди.

Ошатна червоно-біла споруда асоціюється з шахівницею, в його архітектурі простежується поєднання південно-індійського і індуїстського стилю.

Храм діючий, кожен день після обов’язкових молитов прихожан мечеть доступна для туристів, вхід безкоштовний. Фотографувати пам’ятку можна і всередині, і зовні.

Мечеть Джамі Уль-Альфар

Храм Келані

Стародавній храм Келанії розташований в 10 км від Коломбо, в передмісті Келанія (Kelaniya), на берегах річки Келані (Kelani). Храм має історією більш ніж в 2,500 років. Храм в Келані був заснований після третього візиту Будди в Шрі-Ланку, через 8 років після просвітління. За легендою, під час третього візиту в Шрі-Ланку Будда омився в водах річки Келані в місці, розташованому безпосередньо перед тим місцем, де сьогодні стоїть Келані Віхар, тим самим зробивши річку священною. Після цього Будду і архатів провели в прикрашений зал, спеціально побудований для цього випадку, де запропонували частування. А після трапези Будда прочитав проповідь королю і жителям королівства. Пізніше, щоб увічнити цю подію, король побудував ступу на цьому місці.

Храм Келанії

Узбережжя Галле Фейс

Простора набережна, яка тягнеться на 1,3 км, – місце проведення масових міських заходів, тут городяни зустрічають Новий рік. Вдень можна просто погуляти по березі океану, подивитися, як місцеве населення займається спортом, діти запускають повітряних зміїв.

До вечора набережна оживає, з’являються торговці іграшками і сувенірами і фургончики швидкого харчування. Місцева молодь призначає тут зустрічі, вечірня набережна – улюблене місце її відпочинку.