В Єгипет з паспортом вакцинації.
Сер 6, 2021
Чорногорія. Найкращі локації . Котор
Сер 31, 2021

Інтернет на Домінікані. Яку сімку придбати?

Інтернет на Домінікані  готуйтесь до таких варіантів:

1)придбати роутер на рецепції готелю – 50 $ + застава 100 $ – це на одного користувача 2) придбати роутер у гідів на території готелю -40 $ + застава 100 $ – це на двох користувачів 3) або 30$ на інформаційній стійці і роздаєш кому завгодно.

АЛЕ ваш варіант буде наступний:

всюди можна придбати сім-карти або Claro, або Altice в магазинах VIVO, у продавців в Російських магазинах (навіть на узбережжі)! Всього 4 $ і ти роздаєш його необмеженому колу осіб.

Ну звичайно, що тут теж не без недоліків, просто повинні знати наступне:

Інтернет не безлімітний, а пакет на 5 ГБ на 5 днів, якщо 5ГБ ви витратите раніше, то швидкість у вас сильно впаде. Через 5 днів при наявності сімкарти пакет потрібно перепідключати самостійно.

 

Інструкція як користуватися сімкою на Домінікані:

Відключаємо мобільний інтернет.

Вставляємо сімку.

Робимо дзвінок на будь-який номер, щоб сімка активізувалася.

Набираємо комбінацію * 147 #, щоб дізнатися свій номер.

Поповнюємо рахунок на 140 песо (сам пакет коштує 140, але зазвичай на нових сімках Claro вже лежить 30 песо).

Набираємо комбінацію * 112 * 4 * 1 * 1 * 3 * 1 #

Включаємо мобільний інтернет.

 

Якщо у вас ця команда не проходить, то вводимо цю команду поетапно:

* 112 # (вхід в меню), вводимо 1 (Compras), вводимо 1 (Ilimitado), вводимо 3 (ILIMITADO 5 DIAS $ 140), вводимо 1 (Si). Хвилин через 10-15 повинна прийти смс з текстом: “Ha adquirido el paquete ILIMITADO 5 DIAS con un precio de $ 140”, це означає. що інтернет підключений.

Перевіряємо командою * 122 # баланс, на нашій сім-карті повинно бути 0. І тільки тепер включаємо мобільні дані і насолоджуємося безлімітним інтернетом.


ДОДАДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Справа в тому, що по завершенню підключеного пакета (5 днів) інтернет продовжує працювати, але вже працюючи за стандартним тарифом, в якому кожен мегабайт буде коштувати чималих грошей. Якщо ваш телефон не попередив вас про завершення пакета або ви забули про це, то при подальшому використанні інтернету ваш залишок на балансі швидко спорожніє. Так ось, що б баланс залишився цілим вам потрібно ввести команду * 112 * 4 * 2 * 2 #. Команда відключає подібні жарти. Коли побачите, що у вас не працює інтернет - значить ваш пакет закінчився і пора зробити нове підключення як описано вище.