Туризм на карантині. Скільки ще???
Тра 16, 2020
Зелена карта
Лип 6, 2020

Кута

Про о.Балі всі розповіді розпочинаються з основного району острова-Кута, найбільш багатолюдного району курорту. Це місце віднесено до основних локацій на карті. Сюди приходять всі туристи о 18год провести захід сонця, яке надзвичайно мальовничо сідає тут у хвилі океану! Тут надзвичайно довгий пляж і немає лагун, тому хвиля океану відповідно теж довга, нічим не обрізається і це місце рай для серферів.

Ми спробували тут купатись…скажу відверто, – не добре!!! хвиля затягує, наче зализує знизу і відчуття небезпеки таки присутнє. Вона важка і часом висока, тому купатись тут не найкращий варіант. Для пляжного відпочинку можу порекомендувати район Джимбаран.(відео тут)

 

Кута шумна в ночі, Кута молодіжна, Кута тусовочна. Але ціни на Куті здається більш доступними, ніж у інших районах острова. Тут досить смачно можна пообідати чи повечеряти до 5$ з особи, причому з хорошим широким вибором та асортиментом.

Клуб Sky Garden – центр всіх тусовок Кути, щоправда вже більше він знаходиться до Легіану(трохи спокійніший курорт, але теж молодіжний). У даному клубі присутній дрес-код (в шортах не пускають!), сталий тариф і “все включено” на ваші 10$!

 

З цікавих локацій відвідайте Hard Rock кафе буквально в кроці від океану.

Пляжі Ловін відомі своїми незвичайними чорними пісками, а також незвичним для Балі спокійним океаном, де практично не буває хвиль.