Кута
Тра 16, 2020
МИ полетіли!
Лип 6, 2020

Зелена карта

На що варто звернути увагу при покупці “Зеленої карти”?

Тим, хто в пошуках вражень відправляється за кордон на власному авто, необхідний поліс страхування «Зелена карта». Він обов’язковий при перетині кордону, без нього виїхати з України не можливо.

Що таке «Зелена карта»? Це поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності водія авто. Він діє на території країн, що входять в міжнародну систему «Зелена карта». «Зелена карта» працює за аналогією з української «автоцивілкою», але тільки за кордоном.

Від чого захищає поліс «Зелена карта»? Купуючи «Зелену карту», ​​водій захищає себе від витрат, пов’язаних з аваріями, які можуть статися з його вини. Застрахована відповідальність за шкоду майну, життю і здоров’ю третіх осіб. Але, на відміну від українського поліса, в «Зеленій карті» немає франшизи, тобто в разі проблем водій нічого не доплачує зі свого бюджету. Крім того, страхові суми або ліміти відповідальності визначаються залежно від країни перебування.

Яка вартість страхівки? Ціна «Зеленої карти» залежить від трьох чинників: типу транспортного засобу, країни перебування і періоду дії – поліс можна купити на термін від 15 днів до 1 року. Ціну встановлює Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ), і вона єдина для всіх страховиків, але може змінюватися протягом року, в залежності від курсу євро.

На що варто звернути увагу при оформленні «Зеленої карти»? Завжди уважно перевіряйте Ваші персональні дані в полісі. Якщо помилка буде виявлена ​​при перетині кордону, то Вам, швидше за все, доведеться терміново купувати нову страхівку. Обов’язково перевірте наявність на полісі контрольного коду в правому нижньому кутку! Це не просто набір символів, а гарантія справжності документа. Справа в тому, що на сьогоднішній день всі поліси оформлюються за допомогою онлайн системи «Green Card on-line», яка генерує цей контрольний код і вносить Ваші дані в централізовану базу даних МТСБУ. Ця система виключає ризик покупки фальшивих полісів.

Замовити Зелену карту швидко !
Оригінал полісу отримаєте на пошту або у нас в офісі.