Стамбул екскурсійний
Січ 8, 2021
Пуерто Плата
Січ 16, 2021

Ла-Романа

Пляжі

  • Домінікус – пляж з білим піском і хорошою чистою водою. Вхід в море піщаний, комфортний і пологий. Глибина тут зовсім невелика, поруч з буйками дорослій людині по шию – деякі відпочиваючі вважають це недоліком, але для дітей місце ідеальне. Часто бувають легкі хвилі, на яких можна комфортно полежати. Пляж користується популярністю і у жителів Домінікани, особливо багато їх приїжджає сюди у вихідні дні через що можуть виникнути складнощі з пошуком вільного місця.
  • Калета – громадський пляж, далеко не найкращий і не найчистіший в цій республіці. Ходити по піску потрібно обережно, так як часто трапляється бите скло. Вода прозора, але в ній теж зустрічаються пляшки та інше сміття, багато каменів.
  • Байяїбе(Bayahíbе) – поділений невеликим мисом Ла-Пунта на 2 частини. Північна ділянка більш протяжний, його використовують в якості стоянки для рибальських і туристичних човнів. Південна частина Байяїбе краще пристосована для відпочинку біля моря прибережна смуга піщана, але занадто усипана камінням. Дно біля берега теж в каменях, але вода настільки чиста, що їх дуже добре видно. Захід в воду досить пологий, а до нормальної глибини потрібно йти від берега метрів 140. Хвилі іноді бувають сильними, хоча берег при цьому залишається чистим, оскільки морських водоростей тут немає. Мандрівникам, які приїхали в Домініканську Республіку в пошуках відповідних умов для дайвінгу, сподобається мальовничий кораловий риф біля берегів Bayahíbe.
  • Мінітас – справжня «перлина» цієї тропічної респубоікі. Невеликий, але немов яскрава рекламна картинка: чисті білі піски, кришталева прозора вода, що дають прохолодну тінь кокосові пальми. Ще одна величезна перевага La Minitas – він дуже добре обладнаний.

Мінітас

Погода