Ла-Романа
Січ 10, 2021
Хуан Доліо
Січ 22, 2021

Пуерто Плата

  • Дорада (Золотий пляж) – пологий берег, поступове наростання глибини і кристально чисту воду, зазначену міжнародною премією «Блакитний прапор».
  • Кофресі – вхід в воду пологий, берегова лінія досить широка, а океан чистий і теплий. До числа інших гідністю Кофресі відносяться безкоштовні шезлонги, парасольки і туалети. До того ж тут щодня працюють професійні рятувальники.
  • Лонг Біч – відрізняється чистим піском і різноманітним ландшафтом. Так, східна частина пляжу пряма і довга, а західна – всіяна численними бухтами і затоками. До того ж тут є кілька скелястих утворень і 2 невеликих острівця, розташованих недалеко від берега. Лонг Біч – громадський пляж, що вважається улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів і приїжджають сюди туристів..

Канатна дорога і гора Isabel de Torres

Фунікулер Teleferico Puerto Plata Cable Car складається з двох кабінок одна з них щастить вгору, а інша їде вниз. Кожен вагончик розрахований на 15-20 чоловік. Місця в них тільки стоячі це дозволяє пасажирам вільно пересуватися по вагону і насолоджуватися видом, що відкривається на Атлантичний океан.

scale_1200
g0080671-min

27 Водоспадів

До числа найвідоміших визначних пам’яток ПуертоПлата в Домінікані відноситься і каскад «27 водоспадів», утворений відразу декількома гірськими річками. Цей природний атракціон, розташований в 20 хвилинах їзди від центру міста, має 3 рівня небезпеки: 7, 12 і 27. Якщо діти до 8 років допускаються тільки до першого спуску, то дорослі можуть скочуватися і з самої великої висоти. Підійматися на ці ступені доводиться самостійно пішки або за допомогою мотузкових драбин.

Форт Сан-Філіпе

Форт Св. Філіпе, є найстарішим колоніальним бастіоном Америки, являє собою невелика споруда, зведена 1577 р Спочатку він призначався для захисту міста від нападів іспанських конкістадорів, а як тільки піратів повністю розгромили, перетворився в одну з міських тюрем.

121459
  • Літо – 32°C  Відпочинку і огляду визначних пам’яток це ніяк не заважає, однак шкіра при такій погоді обгорає набагато швидше, тому крем з УФзахистом краще наносити завчасно. Незважаючи на велику кількість туристів тулитися на пляжах не доводиться місця вистачає на всіх.
  • Осінь – 30°C  Восени вітер вщухає, зате починаються часті і рясні дощі (на щастя, короткочасні). Самим дощовим місяцем є листопад опади в цей час можуть випадати щодня.
  • Зима – 28°C  Вітру практично немає, дощі також припиняються. Спека трохи спадає, але температура води і повітря залишається цілком комфортною.