Який район обрати в Дубай?
Лют 5, 2021
Шрі Ланка
Бер 7, 2021
МЕКСИКА. Коли летіти відпочивати у Мексику?

Для громадян України, які відвідують Мексику з метою туризму, транзиту і бізнесу діє електронна система отримання дозволу на в’їзд, без необхідності відкриття візи в посольстві.
Дозвіл дійсний для однієї поїздки, розраховане на один в’їзд і максимальне перебування протягом 180 днів. Крім того воно може бути використано протягом 30 днів з моменту його підтвердження. Необхідна умова: переліт повинен здійснюватися авіакомпанією, яка працює з Системою Електронної Авторизації (СЕА) Мексики.
Список даних авіакомпаній: AIRFRANCE, МАУ + MARTINAIR, KLM + MARTINAIR.

Електронний дозвіл безкоштовне

Немає особливої ​​різниці, коли їхати в Мексику, так як практично круглий рік погода тут порадує своїм теплим кліматом. Однак і в цій країні є певні періоди, коли краще відпочивати в Мексиці.

Як такого низького сезону в Мексиці немає, так як високий наплив туристів в цю країну відзначається протягом усього року. І все ж з травня по жовтень є висока ймовірність дощів і сильних вітрів. Через це на узбережжі можуть розігратися сильні шторми і торнадо. Якщо вас не зупиняють погодні умови, в цю пору можна істотно заощадити на перельоті.
Відпочинок в Мексиці взимку

Високий сезон в Мексиці починається з листопада по квітень. Саме в зимову пору року, чисельність туристів, що хочуть поніжитися під променями теплого сонця, зростає в кілька разів. Температура повітря в цей час досягає позначки в + 30 ° C, а води – + 28 ° C.

ВЗИМКУ

Зима для Мексики – це наступ теплого і сухого періоду. Про тропічні зливи в цю пору можна забути, тому відпочинок в Мексиці взимку вийде надзвичайно комфортним. Щодо прохолодно залишається лише в центральній частині країни, де температура повітря досягає лише позначки в + 24 ° C.

Погода в Мексиці взимку може змінюватися в залежності від регіону, в який ви приїдете. Наприклад, в Мехіко, стовпчик термометра не підніметься вище + 21 ° C, а в курортному Акапулько може досягти + 27 ° C. Лютого вважається місяцем, коли краще їхати в Мексику.

ВЕСНОЮ

Погода в Мексиці навесні коливається біля позначки в + 17-30 ° C. Переходу від зими до весни тут практично не відчувається. Квітня вважається перехідним місяцем від сухого до вологого клімату. З травня по всій території країни починається сезон дощів, тому відпочинок в Мексиці навесні не користується високою популярністю.

Єдиним курортом в країні, яка не страждає від щоденних злив, вважається Плайя-дель-Кармен. Температура повітря навесні на території країни досягає + 29 ° C в Акапулько і + 27 ° C в Мехіко.

ВЛІТКУ:

Відпочинку в Мексиці влітку властиві проливні дощі. Однак не варто думати, що постійні дощі на території країни йдуть цілий день. Дощова хмара може прийти також несподівано, як і піти. Протягом сонячного і ясного дня дощ йде близько півгодини, але дуже сильний.

Піком сезону дощів вважається липень. З його настанням проливні дощі можуть йти безперервно до 2 годин. Погода в Мексиці влітку дуже непередбачувана і деколи небезпечна. Потужні урагани починаються в серпні. Сильніше всього від них страждає східне узбережжя. Це час року вважається періодом, коли летіти в Мексику небезпечніша за все.

ВОСЕНИ

Відпочинок в Мексиці восени можна назвати найкомфортнішим. У вересні продовжують йти щоденні дощі. При цьому повітря залишається досить теплим і прогрівається до + 27 ° C.

Погода в Мексиці восени істотно поліпшується в порівнянні з літніми місяцями. З приходом жовтня сезон дощів нарешті закінчується. Тропічні урагани все ще можливі на узбережжі Тихого океану, але колишньої могутності вони вже не мають. Листопад вважається найкращим осіннім місяцем для відпочинку на узбережжі. З його настанням погодні умови стають найтеплішими і комфортними.