Хуан Доліо
Січ 22, 2021
МЕКСИКА. Коли летіти відпочивати у Мексику?
Лют 14, 2021

Який район обрати в Дубай?

Важливо вибрати район в Дубаї в залежності від мети подорожі. Якщо ви приїхали в ОАЕ заради пляжного відпочинку, то і селитеся максимально близько до побережжя. Не думайте, що зможете прогулятися «якісь» 30 хвилин до моря. В Еміратах, і в Дубаї зокрема, влітку середня температура становить 50 ℃. ще одна незручність піших прогулянок в Дубаї – відсутність тротуарів.

Неважливо де готель, важливо – де станція метро.

Райони з пляжем

Найдорожчі в Дубаї в цілому і біля моря — Джумейра и Дубай-Марина.

Недорогий район — Дейра.

Райони з визначними пам’ятками

  • Дорогий район — Даунтаун-Дубай
  • Недорогий район — Бур-Дубай

Бюджетні райони

  • Дейра, Бур-Дубай тут колориту не буде, живуть приїжджі та робітники, а також багато індійців та акистанців, ніякого місцевого колориту. У Дейри невисокі ціни і багато рос.туристів зупиняються саме тут. В магазинах брендів лише підробки. З переваг – близькість до пляжу пляж Аль-Мамзар. Але для відпочинку все ж варто обрати інший район. В Бур Дубаї знаходяться основні культурно-історичні пам’ятки міста – Музей Дубая в старовинному форте, старовинний квартал Аль Бастакия, Будинок шейха і т.д. Ще в Бур-Дубаї знаходиться нинішня резиденція еміра Дубая, Zabeel Palace, і популярний Текстильний ринок. Головний мінус району Бур-Дубай – відсутність виходу до моря. Таксі дуже дорогою, авто взяти напрокат Небезпечна та и з Паркування проблеми.
  • Аль-Барша Аль-Барша не має особливих пам’яток і виходу до моря, але зате у цього району зручне розташування і відносно недороге житло. Це район майже без хмарочосів і також без пляжів. Головний його плюс, що тут жити недорого і при цьому однаково недалеко до пам’яток Даунтауна і пляжів Дубай-Марини. А ще в Аль-Барші знаходиться гігантський Mall of Emirates.

Дорогі райони

  • Даунтаун-Дубай найвищий в світі хмарочос “Бурдж Халіфа”, біля якого є штучне озеро з гіганськими танцюючими фонтанами і найбільший торгово-розважальний центр світу Dubai Mall.  Це дорогий район гі виходу до моря тут немає. В основному, тут розміщуються бізнес делегації
  • Джумейра. Тут знаходиться знаменитий готель “Бурж-аль-Араб», відомий у нас як «Парус», і величезний аквапарк Wild Wadi Water Park. У Джумейре кілька пляжів. Наприклад, безкоштовний Jumeirah Beach і платний Jumeirah Beach Park. Від району Джумейра недалеко до головних визначних пам’яток Дубая. Наприклад, до «Бурдж-Халіфа» 20 хвилин на метро. Найдорожча частина найдорожчого району Дубая – це штучний острів Пальма-Джумейра.
  • Дубай-Марина цей район називають «дубайським Манхеттеном». Тут зовсім не відчувається арабський колорит, але дуже багато незвичайних хмарочосів. Найкрасивіші – закручений Cayan Tower і висотка з круглим куполом Princess Tower.

Власний пляж і дійти до нього пішки можна практично з будь-якої точки району. Паралельно пляжу є дуже крутий променад для прогулянок. Можна гуляти з дітьми не побоюючись автомобілів. Кафе і ресторанчики на кожному розі, проте ціни м’яко кажучи “кусаються”. Якщо ви вирішите перекусити в одній з кафешок, приготуйтеся витратити від 20 доларів на людину.

Висновок

Якщо ви приїхали в Дубай на пару днів, вибирайте Даунтаун. Всі важливі пам’ятки знаходяться тут. Якщо вам важливий пляжний відпочинок, найкраще селитися в районі Дубай-Марина. Заощадити на житло вийде, якщо вибрати Дейру або Бур-Дубай. В Дейрі умови трохи гірше, але зате є хороший пляж.