Кападокія. Який тур обрати?
Жов 5, 2021
Коли відпочивати на Сейшелах?
Жов 19, 2021

На яких лайнерах COSTA є російськомовний сервіс

Дуже часто маємо запитання від туристів щодо того, чи на борту лайнера їм буде все зрозуміло, якщо немає російськовного персоналу..Справедливе запитання. Насправді це дуже зручний сервіс, але у дійсності не на всіх лайнерах присутній. Якщо ви вже перевірений круїзер, то насправді не буде для вас проблемою розібратися що до чого на місці, але якщо вперше, то звичайно навіть програма дня на борту потрібна для вас буде російською мовою, щоб розуміти о котрій годині і куди вам рухатись за розвагами, щоб нічого не пропустити). Особливо потрібно розуміти тим, хто не так часто планує виходити у місто на екскурсії, а буде проводити повноцінний день на борту.

Отже, якщо російськомовний сервіс є на борту, то помітні наступні переваги:
-програма дня
-представник на інформації (рецепції),
-гід на екскурсіях,
-всі вечірні розважальні шоу перекладають в т.ч.на російську.

На яких лайнерах COSTA є російськовний сервіс?

5 лайнерів, що носять статус “Золотих”, де Costa розмовляє по-російськи:

Costa Diadema, Середземне море, цілий рік

Costa Mediterranea, ОАЭ, зима

Costa Fortuna, Пд-Східна Азія (зима), Середземне море (весна ― осінь)

Costa Magica, Північна Європа, літо

Costa Smeralda, Середземне море, цілий рік

На усіх інших лайнерах наявність російськомовного персоналу лише при великій завантаженості громадянами України та СНГ. Якщо туристів буде від 15%, то звичайно під такий круїз буде максимальна адаптовано і сервіс на борту.

З хороших новин те, що після пандемії, багато українців виявили зацікавленість у нових видах подорожей, а особливо круїзах. Вже з листопада 2021 перші українці відправились у подорож по Середземному морю після довгої паузи. Тому будемо сподіватись, що зовсім незабаром круїзній компанії доведеться орієнтуватись на українського круїзера, відповідно на ринок України. Тож давайте будемо надіятись і на УКРАЇНОМОВНИЙ сервіс на борту:)
Долучайтесь до круїзів! це найвигідніший вид відпочинку для активних туристів. Про це читайте у іншій статті  Переваги круїзних подорожей.