На яких лайнерах COSTA є російськомовний сервіс
Жов 10, 2021
В’їзд до Єгипту *оновлені правила з жовтня 2021р.
Жов 26, 2021

Коли відпочивати на Сейшелах?

Оптимальним комфортним періодом можна назвати жовтень-листопад, та квітень-травень. У решта місяців буде засушливо понад 30+ та часті дощі.

о.Мае

рекомендовані пляжі на острові, де немає хвиль:

Anse Royale -він досить довгий та має у морі кораловий риф, тому тут практично немає хвиль. Тут малолюдно і красива природа

Takamaka -пляж, де живуть черепахи. Сюди їдуть зустріти захід сонця. Тут краса природи переважає усі інші недоліки (такі як хвилі у морі)

Beau Vallon– абсолютна протилежність..шумно, забудовано, тусовочно, зовсім не у стилі Сейшел, мінімум романтизму, максимум тусовок.

Anse Intendance, Police Bay – гарні пляжі, але тут небезпечно плавати через підводні течіх. Також сильні хвилі, юди варто їхати хіба у зимові місяці.

 

Якщо хочете відвідати інші острови, то наступні за популярністю і розмірами будуть:

Праслен і Ла Ді, куди можна дістатися паромом компанії Cat Cocos.
Зараз через коронавірус розклад часто змінюється, тому перевіряйте на офіційному сайті: http://www.catcocos.com/schedule/

На острів Праслен паром йде1 год. 15 хв.
З Праслена до Ла Діга — ще 15 хв.

Вартість квитків у два боки Мае-Праслен-Мае — 1900 сейшельські рупії (95 євро).
Вартість квитків у два боки Праслен-Ла Діг-Праслен — 380 рупій (19 євро).

на о. Курйоз (поблизу Праслена) ростуть ті самі унікальні пальми з горіхами коко-де-мер. На Праслені знаходиться Національний парк Vallee de Mai Nature Reserve, що входить до спадщини ЮНЕСКО, де можна більше дізнатися про морський кокос.
Години роботи парку і ціни можна подивитися тут: http://www.sif.sc/vdm