Коли відпочивати на Сейшелах?
Жов 19, 2021
Умови перетину кордону українцям у 2022
Гру 16, 2021

В’їзд до Єгипту *оновлені правила з жовтня 2021р.

В’їзд до Єгипту дозволений при наявності наступних документів:

• сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зроблений не раніше, ніж за 72 години до прибуття

або

• роздрукований сертифікат про повну вакцинацію від COVID-19 з QR-кодом (з додатку “Дія”, інструкція по видрукуванню можна подивитись у відео на ютуб за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=n9Xh1Ablqaw)

• заповнену роздруковану анкету на кожний паспорт (видає турагент).

 

Єгипет змінив правила в’їзду для українців. Прикордонна служба НЕ ВИЗНАЄ українські сертифікати про вакцинацію проти коронавірусу.

Дійсними для перетину кордону документи з наявним QR-кодом. У поліклініках України сертифікати видають без нього. Також у туристів з України виникають ускладнення, адже прикордонна служба Єгипту не може зчитати код з Дії.

«Зараз Єгипет приймає лише сертифікати, які надають в видрукуваному вигляді з підписами і печатками й з обов’язковим QR-кодом. Оскільки сертифікати українського зразка не мають QR-коду, туристам для в’їзду в Єгипет необхідно робити ПЛР-тест» – прокоментувало посольство Єгипту в Україні.

 

Вимоги до сертифікату з негативним результатом ПЛР-тесту:

– має обов’язково містити точну дату та час здачі тесту;

– має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документу, та має містити печатку лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код, що містить посилання на результат тесту на офіційному веб-сайті лабораторії;

– не має містити жодних виправлень, підтирань чи правок;

– має містити інформацію про проведений вид тесту;

– має бути обов’язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR;

– має бути виданий англійською мовою;

– має містити інформацію про особу, якій належить тест.

Виключенням є діти віком до 6-ти років.

В разі виникнення сумнівів щодо достовірності тесту, єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту по прильоту.

Вимоги до документа про вакцинацію:

– Вакцинація повинна бути проведена вакцинами, схваленими ВООЗ і Міністерством Охорони здоров’я Єгипту (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sputnik V, Sinopharm, Sinovac, Johnson & Johnson).

– Вакцинація повинна бути проведена повністю (отримано 2 дози) не менше ніж за 2 тижні до перельоту. Виняток (1 доза) допустимо при вакцинації Johnson & Johnson не менше ніж за 2 тижні до перельоту.

– Наявність штрих-коду або QR-коду обов’язково.

– Оригінал довідки англійською або арабською мовами.

Дані правила не поширюються на туристів з країн: Індія, Бангладеж, Пакистан, Непал, Шрі-ланка, В’єтнам, Бразилія, Бутан, М’янма, країн Латинської Америки. Громадяни цих країн додатково обстежуються на COVID-19 по прильоту в Єгипет.

Радимо проводити ПЛР-тест до прильоту в Єгипет

Громадянам, які не матимуть при собі сертифікату з негативним результатом ПЛР-тесту, буде дозволено провести ПЛР-тест безпосередньо після прибуття в аеропорти курортних міст Хургада, Шарм-ель-Шейх, Марса-Алам та Таба. Вартість складатиме 30 дол.США (оплата готівкою). Туристів із позитивними результатами ПЛР-тестів, зроблених по прильоту в аеропортах курортних міст, буде розміщено (ізольовано) в окремих корпусах на території заброньованих ними готелів до моменту отримання негативного результату повторного тесту. Таким туристам забороняється полишати номери та вільно переміщуватись територією готелю.

Увага! Для туристів, які подорожують в Марса-Алам – здача тестів ТІЛЬКИ на території України перед вильотом.