В’їзд до Єгипту *оновлені правила з жовтня 2021р.
Жов 26, 2021
Як пересуватись по Родосу бюджетно
Чер 4, 2022

Умови перетину кордону українцям у 2022

Перелік вимог щодо перетину кордонів країн світу

станом на грудень 2021:

 • Албанія

Для в’їзду в Албанію необхідно мати один із документів:

 1. сертифікат вакцинації (після другої дози повинно минути 2 тижні);
 2. негативний ПЛР-тест, зроблений мінімум за 72 години до в’їзду;
 3. експрес-тест, зроблений мінімум за 48 годин;
 4. довідка про одужання від COVID-19 (має діяти 6 місяців включно після одужання).

Правила не розповсюджуються на дітей до 6 років.

 • Багамські острови

У туристів, крім дітей до 11 років, вимагається негативний ПЛР-тест, зроблений протягом 5 днів до в’їзду, або сертифікат вакцинації, виданий не менше ніж за 2 тижні до перетину кордону.

 • Бельгія

Бельгія дозволила в’їзд усім українцям за умови наявності страхового поліса, який відповідає вимогам ЄС, та сертифіката про вакцинацію, затвердженими в ЄС вакцинами. При відсутності COVID-сертифіката потрібно надати негативний ПЛР-тест, пройдений не менш ніж за 72 години до в’їзду, та довідку, видану дипломатичною або консульською установою Бельгії, що підтверджує важливість поїздки.

 • Білорусь

Білорусь відкрила кордони для дипломатів, близьких родичів, громадян, які мають дозвіл на проживання у Білорусі, студентів, а також туристів, що в’їжджають через аеропорт в Мінську. Іноземці, старші 6 років, мають пред’явити негативний ПЛР-тест, зроблений протягом 72 годин до в’їзду. Українцям без даного документу можуть відмовити у в’їзді. Дані правила не розповсюджуються на громадян з дозволом на проживання у Білорусі. При пред’явленні документу про 24-годинний транзит ПЛР-тест і самоізоляція не потрібні.

 • Болгарія

30 жовтня 2021 року змінено правила в’їзду до країни: можуть в’їжджати лише українці з постійним чи довгостроковим проживанням в Болгарії, а також члени їх родин. На кордоні необхідно буде пред’явити сертифікат вакцинації, виданий згідно вимог ЄС, та ПЛР-тест, зроблений за 72 години до в’їзду. У дітей 12-18 років вимагається негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до приїзду в Болгарію.

 • Греція

При перетині кордону потрібно пред’явити будь-який наступний документ:

 1. сертифікат вакцинації, зроблений мінімум за 14 днів до дати в’їзду (дозволені вакцини: Pfizer, Moderna, Astra Zeneca, Novavax, Johnson + Johnson, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm тощо);
 2. негативний ПЛР-тест, пройдений не раніше ніж за 72 години до прильоту;
 3. негативний експрес-тест, зроблений не менш ніж за 48 годин до в’їзду;
 4. довідка про одужання від COVID-19, видана через 30 днів після 1-го позитивного тесту, з терміном дії 180 днів;
 5. цифровий документ, зокрема у додатку «Дія», з сертифікатом про вакцинацію чи ПЛР/експрес-тест, зроблені не раніше ніж за 72/48 годин відповідно.
 • Грузія

Під час подорожі повітряним шляхом потрібен сертифікат вакцинації будь-якою вакциною. У туристів, які подорожують наземним транспортом, вимагається, окрім паспорта вакцинації, негативний ПЛР-тест.

 • Данія

10 листопада Данія оновила правила для українців. Необхідний сертифікат вакцинації ЄС або сертифікат з додатка “Дія”, який містить підтвердження одужання від COVID-19 або повну вакцинацію, затвердженими в ЄС вакцинами. Якщо COVID-сертифікат відсутній, потрібно здати ПЛР-тест протягом 2 діб після перетину кордону та відправитись на 10-денну самоізоляцію. Самоізоляція припиняється при пред’явленні негативного результату тесту, зробленого не менш ніж за 4 дні після в’їзду в Данію.

Також згідно із регламентом ЄС, українцям необхідна медична страховка з сумою покриття 30 000 євро.

 • Домінікана

Для в’їзду в Домініканську республіку страховка від COVID-19 не обов’язкова, але рекомендується. Негативний ПЛР-тест не вимагається, а тестування в аеропорту проводиться лише при наявності симптомів хвороби.

 • Естонія

В’їзд у країну можливий із паспортом вакцинації, дозволеними в Естонії вакцинами: Pfizer, AztraZeneca, CoronaVac. Для українців без COVID-сертифіката, що подорожують з робочою, навчальною метою чи відвідують рідних, необхідне документальне підтвердження причини поїздки. А також – негативний результат ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до в’їзду, чи експрес-тесту, пройденого за 48 годин до перетину кордону Естонії. Усі туристи без паспорта вакцинації відправляються на 10-денну самоізоляцію.

 • Єгипет

За оновленими правилами, для туристів, які хочуть потрапити до Єгипту, необхідна страховка від COVID-19 та сертифікат вакцинації, затвердженими в Єгипті вакцинами: Pfizer, AztraZeneca, CoronaVac, Sputnik, Johnson + Johnson, Moderna, отриманий не менше чим за 2 тижні до прильоту в Єгипет. Сертифікати з додатка “Дія” не підходять.

Без дійсного паспорту вакцинації українці, крім дітей до 6 років, зобов’язані пред’явити:

 1. негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше ніж за 72 години до в’їзду, він має містити час та дату проведення ПЛР-тесту та печатку зареєстрованої лабораторії;
 2. або QR-код з посиланням на результат тесту, що зберігається на офіційному сайті лабораторії.

Українці, які прилітатимуть у Хургаду, Шарм-ель-Шейх, Марса-Алам та Таба без COVID-сертифіката, можуть здати тест в аеропорті.

 • Ізраїль

Для в’їзду в Ізраїль вимагається страхівка з великим покриттям. В’їзд вільний для українців, вакцинованих затвердженими ВООЗ вакцинами або перехворівших на COVID-19. При умові, що туристи не подорожували до країн червоної зони протягом останніх 2 тижнів та мають достатні підстави для в’їзду в країну.

 • Індія

В’їзд у країну вільний за наявності повного курсу щеплення. Якщо турист надасть сертифікат вакцинації, тоді звільняється від тестування і самоізоляції.

 • Іспанія

Для в’їзду в Іспанію українцям (окрім дітей до 12 років) необхідний страховий поліс на весь період перебування (мінімальне покриття – 30 000 євро) відповідно до статті 15 Регламенту Європейського парламенту №810/2009. А також потрібно пред’явити сертифікат вакцинації (повний курс вакцинами Pfizer, AstraZeneca, Covishield, Janssen, Moderna, Sinovac, Sinopharm). Діти віком до 12 років можуть безперешкодно перетинати кордон у супроводі вакцинованих батьків.

Негативний ПЛР-тест (максимум за 72 години), експресс-тест (за 48 годин) чи довідка про одужання (максимум за 180 днів) підходять лише для певних громадян: медичних працівників, дипломатів та представників консульств, студентів тощо.

 • Італія

Для в’їзду до країни без проходження 5-денної самоізоляції необхідно пред’явити:

 1. сертифікат вакцинації, затвердженими в ЄС вакцинами (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca);
 2. негативний результат ПЛР чи експрес-тесту зроблений не раніше ніж за 72 годину до прибуття;
 3. заповнена онлайн форма (Passenger Locator Form).

За відсутності COVID-сертифікату потрібно пред’явити негативний результат ПЛР-тесту та самоізолюватися протягом 5 днів.

 • Кіпр

Станом на 16 листопада Кіпр оновив умови в’їзду до країни. На кордоні вимагатимуть сертифікат вакцинації (дозволені вакцини: Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Janssen, Sinovac, Sputnik, Sinopharm. Інакше – потрібно надати негативний результат ПЛР-тесту, який зроблено максимум за 72 години до прибуття. На дітей до 12 років дані вимоги не розповсюджуються. Окрім цього, вимагається підтвердження реєстрації на платформі CyprusFlightPass.

 • Куба

Туристам, які бажають відвідати Кубу, необхідна страховка від COVID-19, а також негативний результат ПЛР-тесту, зроблений максимум за 72 години до в’їзду, або будь-який сертифікат вакцинації з чітко вказаною назвою вакцини та датою вакцинації (рекомендується надавати в паперовому вигляді).

Для дітей віком до 12 років потрібна лише страховка, яка покриває COVID-19.

 • Литва

В’їзд туристам можливий при наявності сертифікату вакцинації (зроблений мінімум за 14 днів вакцинами: Janssen – однією дозою, Pfizer, Moderna, AstraZeneca – 2 дозами), заповнений англійською чи іншими мовами ЄС. Підходить також сертифікат, завантажений у застосунку “Дія”, міжнародний жовтий сертифікат вакцинації, EU digital COVID certificate і т.д. Тим, хто перехворів на COVID-19, а також щепленим хоча би один раз дозволеними у Литві вакцинами, потрібно мати документальне підтвердження англійською мовою (підходять сертифікати, згенеровані в додатку “Дія”).

 • Мальдіви

Для в’їзду необхідні наступні документи: страховка, яка покриває COVID-19, та негативний ПЛР-тест, пройдений за 4 дні до прильоту. Його потрібно завантажити в декларацію здоров’я за 24 години до прибуття в країну. Такий сертифікат необхідний для всіх, окрім дітей до 1 року, і повинен включати наступні дані:

 1. прізвище та ім’я гостя;
 2. номер і серію закордонного паспорта;
 3. назву та адресу закладу, в якому здійснювалось ПЛР-тестування;
 4. дату, час та негативний результат ПЛР-тестування.
 • Мексика

При перетині кордону вимагається страховка, яка включає покриття COVID-19. Тестування в аеропорту відсутнє. Негативний ПЛР-тест не потрібно надавати.

 • Молдова

Станом на 17 листопада 2021 року потрібен один із документів:

 1. сертифікат вакцинації в застосунку “Дія”;
 2. паперовий сертифікат у “Дія” з QR-кодом;
 3. жовтий сертифікат у паперовому вигляді, виданий сімейним лікарем;
 4. негативний ПЛР-тест, зроблений максимум за 72 години;
 5. негативного експрес-тест, пройдений максимум за 48 годин до в’їзду.

При в’їзді додатковий ПЛР-тест не вимагається.

 • Німеччина

Від 10 жовтня 2021 року в’їзд можливий лише з сертифікатом повної вакцинації, дозволеними у Німеччині вакцинами: Pfizer, Johnson & Johnson, Moderna, AstraZeneca (від останньої дози має минути мінімум 14 днів). Туристам з України потрібно зареєструватися за посиланням: www.einreiseanmeldung.de і пред’явити підтвердження реєстрації при в’їзді до країни. Одразу після перетину кордону потрібно вирушити до місця проживання і відправитися протягом 10 днів на 14-денну самоізоляцію.

 • Польща

В’їзд дозволено туристам, які мають сертифікат вакцинації англійською чи польською мовами, що підтверджує повний курс щеплення дозволеними у ЄС вакцинами: Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson (від останньої дози має минути 14 днів). Або європейський цифровий сертифікат COVID, який підтверджує одужання за 6 місяців до перетину кордону Польщі. Також в’їзд вільний для дітей до 12 років, батьки яких є повністю щепленими від COVID-19.

Інакше доведеться відправитись на 10-денний карантин, який може бути скорочений за наявності негативного ПЛР тесту, пройденого не раніше, ніж на 7 день від в’їзду до Польщі.

 • Португалія

У подорожуючих до Португалії українців, окрім дітей до 12 років, вимагається документ на вибір:

 1. паперовий чи електронний європейський сертифікат вакцинації;
 2. український сертифікат вакцинації, який підтверджує повний курс щеплення затвердженими у ЄС вакцинами: AstraZeneca, Janssen, Moderna, Pfizer;
 3. паперовий або електронний цифровий сертифікат про одужання з додатка “Дія” (має містити QR-код);
 4. негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше ніж за 72 години;
 5. негативний експрес-тест, пройдений максимум за 48 годин.
 • ОАЕ

Для в’їзду потрібна страховка від COVID-19 із покриттям витрат на лікування та ізоляцію. А також негативний ПЛР-тест, котрий гість пройшов не пізніше 72 годин до в’їзду. Міжнародний медичний сертифікат із результатом тестування має бути в паперовому вигляді та англійською мовою. У цілях безпеки в аеропорту усіх гостей протестують додатково коштом ОАЕ. Діти у віці до 12 років, пасажири, які мають інвалідність середньо-важкого ступеня, не підлягають тестуванню.

Варто зауважити, що правила в’їзду до Еміратів дещо відрізняються між собою, в Абу-Дабі та Дубай, зокрема.

 • Саудівська Аравія

Саудівська Аравія відкрита для тих, хто пройшов повний курс вакцинації. Для в’їзду потрібні сертифікат вакцинації, затвердженими владою країни вакцинами, та ПЛР-тест за 72 години до прибуття. Вакциновані громадяни звільняються від самоізоляції.

 • Сейшели

Туристи повинні пред’явити страховку, яка покриває ізоляцію та лікування COVID-19, негативний ПЛР-тест, зроблений в акредитованій лабораторії максимум за 72 години до перетину кордону. Усі дані потрібно буде внести на дану платформу: https://seychelles.govtas.com.

 • Словаччина

Вільно в’їжджати до Словаччини можуть українці, які мають сертифікат вакцинації, що підтверджують проходження повного курсу щеплення наступними вакцинами: Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson, Covaxin, Sinopharm та Sinovac (сертифікат англійською, словацькою чи чеською мовами з додатка “Дія” теж підходить). Має минути 14 днів мінімум і 12 місяців максимум після отримання останньої дози вакцини.

Невакциновані туристи будуть змушені відправитись на 10-денну самоізоляцію, завершити яку зможуть, пред’явивши негативний ПЛР-тест не раніше ніж на 5 день перебування на самоізоляції.

 • Танзанія

Для в’їзду в Танзанію Посольство радить придбати страховку, яка покриває COVID-19. Вимагається негативний ПЛР-тест, зданий максимум за 96 годин до перетину кордону. Умова про тестування не поширюється на дітей віком до 5 років.

 • Туреччина

Необхідний один із чотирьох документів на вибір:

 1. сертифікат про вакцинацію, зроблений не раніше, ніж за 14 днів до запланованого вильоту;
 2. негативний ПЛР-тест, зданий протягом 72 годин до перетину кордону країни;
 3. документ, який підтверджує, що особа перехворіла на коронавірус протягом останніх шести місяців;
 4. експрес-тест, пройдений не пізніше, ніж за 2 дні до в’їзду в Туреччину.

На дітей до 12 років та транзитних пасажирів дані правила не розповсюджуються.

 • Туніс

Вакцинованим та невакцинованим туристам, окрім дітей до 12 років, потрібно пред’явити негативний ПЛР-тест (з обов’язковим QR-кодом), зроблений за 72 години до реєстрації.

Невакциновані подорожуючі або туристи, які не пройшли повний курс вакцинації, відправляються на 7-денну самоізоляцію, завершити яку зможуть, здавши негативний ПЛР-тест.

Українці, які нададуть сертифікат вакцинації з підтвердженням повного курсу щеплення дозволеними у Тунісі вакцинами (допускаються усі, затверджені ВООЗ, а також Sputnik V), звільняються від самоізоляції, як і туристи з негативним експрес-тестом, зданим в аеропорту.

 • Угорщина

Громадянам України, які бажають в’їхати в Угорщину, необхідна медична страховка, дійсна на території Європи.

При прибутті в країну повітряним шляхом додатково вимагається негативний ПЛР-тест, здійснений максимум за 72 годин до прильоту, або український чи угорський сертифікат вакцинації (від останньої дози має минути 14 днів). Діти до 18 років можуть безперешкодно в’їжджати з батьками, які мають сертифікат вакцинації (повний курс).

 • Франція

Для в’їзду потрібен COVID-сертфікат вакцинами: Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson, а також заповнена заява про відсутність симптомів коронавірусної хвороби та контактів з хворими на COVID-19. Вакцинація вважається повною, якщо пройшло 28 днів від щеплення Johnson & Johnson, та 7 днів – від першого щеплення іншими вакцинами.

 • Чорногорія

В’їзд можливий за наявності одного з документів:

 • дійсний сертифікат вакцинації будь-якою вакциною з останньою дозою, зробленою не раніше ніж за 2 тижні до в’їзду в Чорногорію;
 • негативний ПЛР-тест, пройдений не раніше ніж 72 годин або позитивний ПЛР-тест – не раніше 14 тижнів та не пізніше 180 днів до перетину кордону.
 • негативний експрес-тест, зроблений не менш ніж за 48 годин до прибуття.

Ці правила не розповсюджуються на дітей до 18 років.

 • Шрі-Ланка

( скопійовано з сайту партнера рос.мовою:)

Для  ВСЕХ туристов перед прилетом в Шри-Ланку

 1. Для всех туристов понадобится разрешение на вьезд (виза), оформить его можно заранее через своего туроператора или самостоятельно (добавляется в личном кабинете при пересчете), http://www.eta.gov.lk/

Визу можно оформить по  прилету — стоимость 40$ на человека,услуга доступна только для ВАКЦИНИРОВАННЫХ туристов.
Также визу можно оформить заранее — стоимость 37$ (пересчитывается в личном кабинете).
Детям до 12 лет – визы оформляются бесплатно. Туристическая виза выдается сроком на 30 дней, срок действия паспорта не менее 6 месяцев (180 дней) со дня окончания поездки.

2. Для всех гостей прилетающих на остров с 1-го Января 2022 обязательное приобретение местной страховки Local Covid Insurance на каждого гостя, включая детей от 0-возраста.
Подробности https://srilanka.travel/helloagain/documents/Fully-Vaccinated-Travellers-dec14.pdf

Стоимость составит 14$с человека (12$+2$ банковская коммиссия).Оформление займет не менее 48часов, выписывается полис не ранее чем за неделю до прилета.
В случае если страховка была уже оформлена и выдана, при последующей аннуляции- сумма невозвратна.

Для подачи на страховку через нашу компанию необходима копия паспорта.

Стоимость страховки 14$ на человека, срок действия 30дней со дня прилета.

Напоминаем преимущества местных страховок от COVID:

 • Стоимость страхового покрытия до 50 000$
 • Карантинное обсервация, питание, лечение, услуги медсестры, врача
 • Интернсивная террапия
 • ПЦР –тестирования
 • Лабораторные тестирования по предназназначению
 • Трансфер в карантинный отель/клинику

 

Всем туристам :

 1. По прилету в аэропорт предоставить распечатанные результаты ПЦР-тестирования проведенного  непозднее чем за 72 ч. до посадки на рейс в Шри-Ланку. Тест должен быть на английском языке. Проходят все гости от 12 лет и старше. *Дети младше 12-лет освобождены от сдачи ПЦР-теста . Оригинал теста должен содержать печать, QR или штрих-код.

 

2. Туристам с историей заболевания COVID-19, за последние 3 месяца и получивших однокомпонентную дозу вакцинации, принятая после двух недель выздоровления, и их непривитые дети в возрасте до 18 лет могут прибыть с отрицательным результатом ПЦР на COVID-19, сделанным также, непозднее чем за 72ч до посадки на рейс в Шри-Ланку ( или Rapid Antigen Test проведенный за 48часов до посадки на рейс в Шри-Ланку) .
Туристам с историей заболевания COVID-19-закончивших 14 дней после вакцинации (обязательно наличие бустера 1-компонентной вакцинации после перенесенного Covid-19 заболевания)- по прилету в Шри-Ланку считаются полностью вакцинированными, следуют путем вакцинированных туристов.
Туристам с историей заболевания COVID-19- не завершивших 14 дней со дня вакцинации-считаются неполностью вакцинированными и следуют путем невакцинированных гостей.
Необходимые документы с собой:
-диагностическая карта о перенесенном заболевании с указанием даты выздоровления
-сертификат вакцинации после заболевания
-ПЦР-тест за 72ч до посадки на рейс (или Rapid Antigen Test за 48ч до посадки на рейс)

 

3. Вакцинированным туристам дополнительно к тесту ПЦР необходимо иметь распечатанный сертификат о вакцинации на английском языке (диджитал форма с госуслуг с QR-кодом принимается, украинский сертификат от семейного врача принимается).

Шри-Ланка принимает все вакцины, одобренные в стране происхождения.

В документах должны быть указаны-имя+паспортные данные+ название вакцины и даты вакцинации. C момента завершения полной вакцинации должно пройти не менее 14 дней.

 

4. С 01.01.2022 -Обязательное заполнение онлайн декларации здоровья / HealthDeclarationForm / https://www.airport.lk/health_declaration/index

(заполнив форму, приложить карту вакцинации+ результаты ПЦР- теста проведенного  за 72ч)

ПРИМЕР ЗАПОЛНЕНИЯ Health Declaration Form

До посадки на рейс -иметь при себе QR код на мобильном или в распечатанном виде.

 

5. Для обратного вылета а/к Air Arabia и Fly Dubai требуют сдачу ПЦР теста за 48 часов до посадки на борт. (добавляется в личном кабинете при пересчете).  *Дети до 2-х лет освобождены от сдачи ПЦР-теста .

 

 


Для  полностью ВАКЦИНИРОВАННЫХ  туристов от COVID 19 / Fully vaccinated

(получивших рекомендованные дозы и завершивших 14 дней после последней  вакцинации)

 • Предоставить оригинал сертификата вакцинации на Английском языке
 • По прилету, туристы свободны перемещаться по острову, отдых в любом отеле.
 • С 01.10.2021 вакцинированные туристы освобождены от сдачи ПЦР-теста по прилету. Но дети от 12 до 18 лет, путешествующие с вакцинированными родителями, обязаны пройти ПЦР-тестирование по прилету в специализированном центре Катунаяке, рядом с аэропортом. Стоимость экспресс ПЦР-теста в аэропорту = 40 $ с человека ( результаты тестов в течении 1,5-3 ч , гостям необходимо будет дождаться результатов тестирования перед отъездом в отель).
  Мы рекомендуем бронировать индивидуальный трансфер в таком случае для гостей заранее. Представитель принимающей компании поможет гостям с прохождением всех формальностей в лаборатории.
 • Для обратного вылета а/к Air Arabia и Fly Dubai требуют сдачу ПЦР теста за 48 часов до посадки на борт. (добавляется в личном кабинете при пересчете).  *Дети до 2-х лет освобождены от сдачи ПЦР-теста .

 

 

Для  НЕВАКЦИНИРОВАННЫХ  туристов от COVID 19

 • Забронировать отель уровня Level 1 до 8дней/7 ночей
 • 1ый ПЦР тест в день прилета (все тестирования в отеле ).

Дети до 12лет освобождены от ПЦР-тестов в день 1+ exit , однако, если у родителей /опекунов появятся симптомы или результаты тестов ПЦР окажутся положительными, детям необходимо будет пройти ПЦР- тестирование, тест на ребенка будет платным.

 • 2ой ПЦР тест( Exit PCR test ), проводится на 7 день проживания в отеле Level1 . Тестирование должны пройти все туристы от 12 лет и выше.
 • Получение результатов двух тестов + разрешительного сертификата от туристического бюро Шри-Ланки (выдается отелем) -выход на остров на 8день проведенных в отеле LEVEL
 • Для обратного вылета а/к Air Arabia и Fly Dubai  требуют сдачу ПЦР теста за 48 часов до посадки на борт. (добавляется в личном кабинете при пересчете).  *Дети до 2-х лет освобождены от сдачи ПЦР-теста .

 


Ограничения на въезд

 –нет стран с ограничениями на въезд.

 

В отеле

 • Проживая в отеле уровня Level 2/ Other certified — гости перемещаются свободно за территорию отеля и по стране, любые экскурсии- возможны.
 • Проживая в отеле уровня Level 1, отдых проходит на территории отеля + прилегающий пляж, возможны выезды на экскурсии с принимающим оператором в рамках программы «био-пузыря».
 • Для уточнения всех вопросов по проживанию и экскурсиям пожалуйста обращайтесь к вашему гиду или нашему представителю на горячую линию
 • В случае если у туристов будет выявлен положительный результат теста на COVID-19.
  Гостям в первую очередь необходимо связаться со своей страховой и заявить о диагнозе ковид. Сообщить нам местному принимающему оператору для оперативной помощи с местными службами. Страховая вызовет местных медработников и перевезет гостей в карантинный центр/ отель до тех пор пока последующие тесты ПЦР не покажут отрицательный результат + заключение врача, разрешающее покинуть клинику от имени Министерства Здравоохранения Шри-Ланки.
  Возможен карантин в специализированном центре до 14дней.
  Вылет с острова возможен после отрицательного теста ПЦР, проведенного на 14 день карантина.