Корфу
Тра 23, 2021
Як повернути кошти за відмінений рейс Skyup? Покрокова інструкція.
Лип 25, 2021

Розвіюємо міф про носіння масок на пляжах ОАЕ

Дотримання карантинних норм в ОАЕ відбувається за усіма правилами та надзвичайно дисципліновано.

Масковий режим дотримуються усі у громадських місцях. На території готелів звісно все не  так страшно, як малюють медіа. Люди відпочивають у звичайному режимі, купаються у басейнах, засмагають на пляжах. Щоправда, якщо прийти у ресторан чи кафе, то замовлення ти робиш також у масці. Тобто,все як і усюди.

Розповідають про штраф у 600дол, якщо на вулиці ти будеш без маски. По своєму досвіду скажу, маски насправді по місту носять усі і це не є проблемою, якщо ти хочеш сфотографуватись,  до прикладу, ми вільно її знімали, робили фото. Поліція, якщо була поряд, у туристичих локаціях, то пильно спостерігала за туристами і навіть були випадки, коли особисто мені підходили і робили зауваження одягнути маску, адже я забула її натягти на ніс, після того як сфотографувалась…:) Тобто усе пристойно і цивілізовано, ніхто незацікавлений якимось чином залякувати туристів.

Крім того, розвіюємо страшний міф про носіння масок на пляжі ОАЕ.  Величезний муніципальний пляж зі сторони кварталу Маріна служить як прогулянковий променад з купою магазинчиків та ресторанів. Відповідно там людно і це місце скупчення людей. Зрозуміло, що тут ти одягаєш маску аби не порушувати правила безпеки і це вже друге питання, що ти знаходишся на пляжі..Насправді тут молодь збирається для тусовок, а не для купання у морі. От звідси і роздувають медіа страшилки – в ОАЕ навіть на пляжах у масках…Але поправку забувають додати, лише при умові, що це громадське місце, що це практично центр міста, і сюди люди прийшли не купатись, а посидіти в ресторанчиках! Є купа приватних пляжів від готелів, де ти вільно себе почуваєш, забуваєш про всю цю суєту з масками.

Та більше того, коли по прильоту в ОАЕ вже в аеропорту ти здаєш безкоштовно ПЛР тест, а на ранок тобі приходить результат в  додаток встановлений на телефон, то відповідно розумієш, що ця країна дбає про твою безпеку і своїх громадян відповідно. Відповідно турист розуміє,  що сам здоровий і знаходиться також серед здорових людей, відповідно відчуває повний спокій та релакс.

Варто відкрити для себе ОАЕ у цей непростий для світу період:)