Розвіюємо міф про носіння масок на пляжах ОАЕ
Лип 23, 2021
В Єгипет з паспортом вакцинації.
Сер 6, 2021

Як повернути кошти за відмінений рейс Skyup? Покрокова інструкція.

Як повернути кошти за відмінений рейс Skyup? Покрокова інструкція.

 

Авіаквитки завжди зручно придбати у додатку Пиват24, можна напряму купити на сайті авіакомпанії, можна на будь-яких інших сайтах-перепродажниках, які пропонують знижку . Розглянемо випадок з життя, коли туристи придбали авіаквитки на сайті tickets.ua і розрахувались картою Приватбанку.

Рейс відмінили. Як повернути кошти за квитки Skyup купелені на інших сайтах за найкоротший термін? Покрокова інструкція.

  1. Роздрукуйте з Приват24 чек про оплату, довідку (у вигляді таблиці) про транзакції в день оплати.
  2. Роздрукуйте всі квитки.
  3. Сфотографуйте і роздрукуйте свій внутрішній паспорт (чи ID картку, в якій вказано ідентифікаційний код, так що довідка з цим кодом не знадобилася) і виписку з демографічного реєстру (в ній вказано адресу вашої реєстрації). На кожній сторінці написати “Згідно з оригіналом”, поставила дату, підпис, ПІБ.

4. Далі складаємо і роздруковуємо претензію. У тексті претензії по максимуму вказати всю інформацію, яка у вас є (включаючи номер і дату бронювання квитків, банківські реквізити для повернення грошей); перерахувати всі документи, що додаються (копії квитків з номерами; чек Приватбанку № ___ від ___; виписка з банківського рахунку про оплату суми ______ грн .; копія паспорта № ___ ким виданий ___, дата видачі, код РНОКПП ___; копія виписки з демографічної реєстру № ___ від ___). Поставте дату, підпис, ініціали.

 

5. З цими документами приїхати у відділення Приватбанку. Просити оформити чарджбек (поворотний платіж) і завірити печаткою банку чек і виписку з рахунку про оплату квитків для подачі в авіакомпанію.

*якщо ви купували квитки через Приват24 (там є послуга купівлі авіаквитків), то гроші банк поверне на 3-й день після звернення.

*якщо купували на сайті, то у цьому випадку все залежить від авіакомпанії. Але оформлення заявки на повернення грошей теж необхідно.

Заявку оформляють за 1-2 хвилини. Чек завірили. Виписку з рахунку сформували за новою, завірили – вся ця процедура коштує 100 грн.

6. Весь пакет документів (включаючи оновлені Приватбанком документи) відвезіть в офіс авіакомпанії, де варто отримала вхідний номер. 7. За е-mail letstalk@skyup.aero прохання підтвердити отримання пакету документів вх.№ ___ від ____. Отримала підтвердженням і повідомлення, що документи направлені в юридичний департамент. Це все. на 7-й день з дати подання документів SkyUp повернув туристу всі гроші на картку, з якої проходила оплата. (липень 2021)